PL / EN
KAS KRYST – KAMPANIA WIOSNA LATO 2017

KAS KRYST – KAMPANIA WIOSNA LATO 2017

Kolejna genialna realizacja utalentowanego duetu!

Kampania marki Kas Kryst to jedna z tych realizacji, na które się czeka. Duet Kas Kryst i Daniel Jaroszek po raz kolejny dowodzi, że mariaż dobrej mody i umiejętności nadania jej odpowiedniego kontekstu tworzy narrację doskonałą, która nie tyle wizualnie dopełnia kolekcji, co na równych prawach jej towarzyszy.  

 

MATERIALS_2017/MODA/NEWS/KAS KRYST – KAMPANIA WIOSNA LATO 2017/12.jpg

 

fot. materiały prasowe

 

Podobnie jak w realizacji z poprzedniego sezonu dwuwymiarowy obraz składa się na wielowymiarową opowieść. Największą siłą kampanii jest kolor: całość wybrzmiewa w bogatej palecie żółcieni – od zgaszonej ochry, przez matowy odcień piasku aż po pulsujący, mieniący się oranżem odcień zachodzącego słońca - na większości zdjęć skontrastowany z silnie obecnym w kolekcji niebieskim. Surowa architektura Bauhausu służy za tło nastrojowej sesji, a skośne kadry dodają obrazom napięcia i dynamiki.

 

MATERIALS_2017/MODA/NEWS/KAS KRYST – KAMPANIA WIOSNA LATO 2017/9.jpg

 

fot. materiały prasowe

 

Kolekcja Kas Kryst na sezon wiosna lato 2017 choć równie kontrastowa co sama sesja, składa się  w spójną całość. Maja Salamon będąca jej bohaterką prezentuje grę przeciwieństw: mięsiste tkaniny zestawione z przezroczystościami, błysk z matem, czy falbany z ostrym cięciem i geometryczną formą okryć wierzchnich. Uczta dla wszystkich zmysłów!

 

 

Fotograf: Daniel Jaroszek / MAKATA

Modelka: Maja Salamon / D’Vision

Asystent: Otto Sot / MAKATA STUDIO

Retusz: Magdalena Baran

Okulary: MOKO 61

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Kas Kryst | Daniel Jaroszek | kampania | wiosna lato 2017 |

podobne artykuły