PL / EN
KAIA GERBER BOHATERKĄ VIDEO KAMPANII MARC JACOBS BEAUTY

KAIA GERBER BOHATERKĄ VIDEO KAMPANII MARC JACOBS BEAUTY

Kolejna odsłona tej współpracy - zobaczcie!

Mimo młodego wieku Kaia Gerber szturmem wdarła się do świata mody i wraz z bratem zbierają laury kolejnych, równie intratnych co prestiżowych realizacji. Modelka, którą pod swoje skrzydła wzięła prestiżowa agencja IMG i która krótko po debiucie okrzyknięta została Breakthrough Model of the Year, ma już na koncie kampanie takich marek jak Miu Miu, Alexander Wang czy Chrome Hearts oraz głośne sesje, m.in. okładkową POP magazine czy wspólną z mamą dla Vogue Paris. Wybór młodej modelki na ambasadorkę linii Marc Jacobs Beauty nie był więc zaskoczeniem.

 

O kampanii Marc Jacobs Beauty zrealizowanej przez Davida Simsa informowaliśmy już we wrześniu. Kolejna jej odsłona to video autorstwa redaktor naczelnej magazynu Love, Katie Grand (stylizacja) oraz Hype Williamsa, twórcy teledysków takich twórców jak Puff Daddy,  Missy Elliot czy Kayne West, a także kampanii kosmetyków marki na jesień 2016 z udziałem m.in Julii Banaś (poniżej).

 

Przed kilkoma dniami na instagramie Marc Jacobs Beauty pojawiły się zakulisowe ujęcia pięknej latorośli Cindy Crawford. Bohaterka filmu pojawiająca się w kolorowej stylizacji nawiązującej do lat 80., z przewagą motywów zwierzęcych, przyciąga wzrok przede wszystkim makijażem – wykonanym m.in. za pomocą kredki do oczu Highliner Matte Gel Eye Crayon z wiosenno-letniej kolekcji.

 

Jak Wam się podoba Kaia  Gerber w takim wydaniu? 

 

ZOBACZ TEŻ: KAMPANIA MARC JACOBS BEAYTU JESIEŃ 2016

 

 

video

GUCCI WIOSNA LATO 2019

tagi: Marc Jacobs Beauty | KAIA GERBER | |

podobne artykuły