PL / EN
KAIA GERBER TWARZĄ KAMPANII MARC JACOBS BEAUTY

KAIA GERBER TWARZĄ KAMPANII MARC JACOBS BEAUTY

Młoda gwiazda właśnie zrealizowała swoja pierwszą kampanię dla kosmetycznej marki!

Młodziutka Kaia Gerber po głośnym debiucie (jedną z pierwszych realizacji była wspólna z mamą Cindy Crawford okładka Vogue Paris), porusza się w branży z coraz większą śmiałością.  Mając na koncie udział w kampanii Alexandra Wanga i Miu Miu, a także pierwszą solową okładkę, Gerber idzie w ślady swojej mamy, która także zasłynęła intratnymi kontraktami z kosmetycznymi gigantami jako ambasadorka marki Revlon i L’Oreal.

 

W zakulisowym ujęciu, które na swoim Instagramowym profilu zamieścił sam Marc Jacobs, oglądamy Kaię w stylizacji, która z pewnością zaskoczy wielbicieli jej urody. Modelka, którą przywykliśmy oglądać w bardziej casualowym, naturalnym wydaniu, pozuje fotografowi Davidowi Simsowi ubrana w śmiałą kreację w lamparci wzór, z mocnym makijażu i z burzą rudych loków.

 

Gerber nie kryje zaskoczenia, ale też ogromnego entuzjazmu w związku ze swoją nową rolą. Projektant także nie mógł lepiej trafić, jeśli chodzi o wybór ambasadorki swojej kosmetycznej linii: wschodząca gwiazda modelingu jest nie tylko miłośniczką jego mody, ale też przyznaje się do słabości do produktów z linii Marc Jacobs Beauty.

 

Kampania zapowiada się imponująco!

 

video

STELLA MCCARTNEY JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Marc Jacobs Beauty | KAIA GERBER | Marc Jacobs |

podobne artykuły