PL / EN
MARC JACOBS BEAUTY – KAMPANIA JESIEŃ 2016

MARC JACOBS BEAUTY – KAMPANIA JESIEŃ 2016

Jesteście w stanie wymienić wszystkie gwiazdy, które się pojawiają w tym video?

Nie tak dawno pisaliśmy o głośnym video, które towarzyszyło wprowadzeniu na rynek nowego zapachu Kenzo i które nas zachwyciło, a dziś pojawia się kolejna realizacja obok której trudno przejść obojętnie. Mimo iż obok najgorętszych nazwisk modelingu pojawiają się w niej gwiazdy kina i sceny muzycznej, za sprawą makijażu i fryzur stają się ledwo rozpoznawalne, tak że dopiero po chwili można zorientować się, kto jest kim. W ciekawym ujęciu, w błyszczących falach ufryzowanych a’la lata 20. prezentuje się także sam Marc Jacobs.

 

KOSMETYKI MARC JACOBS BEAUTY FALL 2016


Hype Williams, twórca teledysków dla takich artystów, jak choćby Kayne West, Missy Elliot czy Puff Daddy, w związku z debiutem jesiennej kolekcji kosmetyków marki Marc Jacobs Beauty, przygotował 3-minutowe video, którego bohaterowie prezentują paletę lansowaną przez projektanta. Za obiektywem na planie sesji stanął David Sims. Jesienna gama mieni się fioletami i szarościami, dominują w niej ciemne akcenty kolorystyczne, a nas niezmiennie uwodzą ciemne, prawie czarne usta.

 

KREDYTY SESJI


W filmie promującym linię Marc Jacobs Beauty Fall 2016 pojawia się cała plejada gwiazd. Mroczny klimat nawiązujący do estetyki gotyckiej jest tłem utworu Man Friday Love Honey, Love Heartache w remiksie Larry’ego Levana, w rytm którego poruszają się bohaterowie video.

 

Już w czerwcu projektant uchylił rąbka tajemnicy i zapowiedział, że w kampanii pojawi się Susan Sarandon, ale nikt nie spodziewał się, że aktorka pojawi się w tak licznym i doborowym towarzystwie. Lista kredytów tej kampanii jest imponująca i zdaje się nie mieć końca: Missy Elliot, St. Vincent, Courtney Love, Marilyn Manson, Susan Sarandon, Sissy Spacek, plus najznakomitsi modele i modelki: Kendall Jenner, Cara Delevingne, Adwoa Aboah, Binx Walton, Carlos Santolalla, Julia Nobis, Tyg Davison, Willy Morsch - by wspomnieć na początek.

 

JULIA BANAŚ W KAMPANII MARC JACOBS BEAUTY FALL 2016

 

Ciekawym akcentem, który dla nas czyni tę realizację szczególną, jest pojawienie się w niej Julii Banaś. Podopieczna AS MANAGEMENT, która swą błyskawiczną karierę rozpoczęła okładką niemieckiej edycji magazynu Interview, nastepnie kampanią Gucci, a w tej chwili chodzi w pokazach w ramach New York Fashion Week, nie kryje eksytacji w związku z tym projektem.  

 

Jak Wam się podoba takie podejście do prezentowania nowej kolekcji kosmetyków?

 

 

zdj. gł. Instagram.com/juliabanas

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Marc Jacobs beauty | kampania |

podobne artykuły