PL / EN
KAS KRYST – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2016/17

KAS KRYST – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2016/17

Poznajcie niezwykłą historię dwóch bohaterek nowej sesji polskiej marki!

Jesienno-zimowa kampania KAS KRYST intryguje i angażuje odbiorcę – poznajcie nowe oblicze polskiej marki!

 

Autorem kampanii ponownie został fotograf Daniel Jaroszek z MAKATA STUDIO, a na zdjęciach widzimy Annę Cholewę i Monikę Rostek z agencji United For Models. Modelki wcieliły się w dziewczyny żyjące w osamotnieniu, które wspólnie podróżują i bawią się spędzając czas na łonie natury. Doskonałym tłem stało się tu malownicze wybrzeże Szkocji. Stylizacją, włosami i make-upem zajęła się sama projektantka. Przy sesji asystował Otto Sot z MAKATA STUDIO, a za retusz odpowiadała Magdalena Baran.

 

Polska projektantka KAS KRYST konsekwentnie kładzie nacisk na ciekawe rozwiązania konstrukcyjne. W tym sezonie w kolekcji znalazły się przyciągające uwagę kieszenie, przeszycia, pikowania i faktury. Linia utrzymana jest w monochromatycznej palecie kolorów – od głębokiej czerni, przez niebieskości, po szarości i biele, z akcentami złota i srebra. Do stworzenia projektów wykorzystano materiały z Polski i Francji, głównie naturalne tkaniny.

 

Uzupełnieniem kampanii będzie lookbook oraz film zrealizowany przez Mateusza Dziekanoskiego i Daniela Jaroszka. Efekty poznamy niebawem – czekamy z niecierpliwością! 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: KAS KRYST | Anna Cholewa | Monika Rostek | kampania | jesień zima 2016 |

podobne artykuły