PL / EN
KARLIE KLOSS W KATALOGU HERMÈS WIOSNA LATO 2013

KARLIE KLOSS W KATALOGU HERMÈS WIOSNA LATO 2013

Zobaczcie piękną top modelkę Karlie Kloss w pełnej dynamizmu i kolorów sesji dla najnowszego katalogu domu mody Hermès na wiosnę lato 2013.

Od dawna jesteśmy fanami kolorowych i mocno nacechowanych dynamizmem kampanii francuskiego domu mody Hermès. Cenimy je za brak utartej statyczności, za zachęcanie do sportu, przepiękne krajobrazy i multikolorowe projekty. Pamiętacie tę ostatnią na wiosnę lato 2013, która urzekała widokami? Tym razem luksusowa marka prezentuje swoje kolejne zdjęcia wizerunkowe.

 

Jeśli pamiętacie także wiosenno-letnią kampanię z 2010 roku autorstwa Paolo Roversiego z udziałem Karlie Kloss (niektóre zdjęcia znajdziecie w galerii) to znacie już możliwości duetu top modelki i francuskiej marki. Ameryka została bowiem po raz kolejny zaproszona do współpracy przez Hermès, efektem czego jest dynamiczna studyjna sesja, do pełnego koloru, katalogu marki na sezon wiosna lato 2013.

 

Jednak mając w pamięci poprzednie kampanie domu mody i udział top modelki w jednej z nich, efekty tych najnowszych zdjęć autorstwa Davida Simsa mogą pozostawiać torchę do życzenia. Choć pokazana jest praca jedwabiu, ruch, energia Karlie i przepiękne projekty to szkoda, że amerykańska piękność nie została pokazana tak naturalnie jak poprzednio. Choć trzeba przyznać - maksi chusty marki w przeróżnych wersjach z Karlie Kloss robią wrażenie.

 

A jak Wy uważacie?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Hermès | Karlie Kloss | katalog wiosna lato 2013 |

podobne artykuły