Logotyp serwisu lamode.info
MUCH LOVE NOWA KOLEKCJA ORYGINALNYCH MUCH

MUCH LOVE NOWA KOLEKCJA ORYGINALNYCH MUCH

Panowie kochacie muchy? Specjalnie dla Was Much Love przedstawia nową kolekcję pięknych, klasycznych i nie tylko muszek! Zobaczcie koniecznie!

W kratkę, paski, kropki, kolorowe, czarno białe, klasyczne i nieco szalone. O czym mowa? O bogactwie wzorów, fasonów i barw... męskich much! Much Love, czyli projekt Alicji Wesołowskiej, to produkcja ręcznie robionych, różnorodnych, klasycznych, eleganckich, wszelakich much. Szyte są ręcznie z dbałością o środowisko – czyli z materiałów vintage. Każda muszka to dbałość o detal, co nadaje produktom niepowtarzalny charakter. Świetny design polskiej marki został ostatnio doceniony przez prestiżowy, francuski magazyn WAD. 

 

 

Mucha jest nieco zapomnianym, ale jakże stylowym element garderoby każdego mężczyzny. Much Love na wiosnę lato 2013 idzie w zgodzie z obowiązującymi trendami i proponuje: czarne i białe klasyczne ich wersje, kolorowe, w oryginalnym kształcie, kwieciste i pasiaste. Marka, jak czytamy na jej stronie „powstała z miłości do facetów”. Dlatego też, proponuje szeroki wybór tych prawdziwie męskich dodatków.

 

 

Zobaczcie propozycje Much Love w naszej galerii!

 

tagi: Much Love | Alicja Wesołowska | Much Love kolekcja wiosna lato 2013 |

podobne artykuły