PL / EN
KAMPANIA JEAN PAUL GAULTIER WIOSNA LATO 2013 – PIERWSZE ZDJĘCIE

KAMPANIA JEAN PAUL GAULTIER WIOSNA LATO 2013 – PIERWSZE ZDJĘCIE

Ikony muzyki lat 80. zawładnęły nie tylko najnowszą kolekcją ekscentrycznego Francuza, ale także kampanią, w której możemy zobaczyć m.in. Madonnę, Grace Jones, Boya George oraz Davida Bowiego!

Pamiętacie jak pisaliśmy o ostatnim paryskim pokazie Jeana Paula Gaultiera, który został zainspirowany królami popu? Teraz przyszła pora na kampanię wiosna lato 2013 w której ponownie możemy stanąć oko w oko z największymi ikonami muzyki lat 80. Wczoraj do sieci trafiło pierwsze pochodzące z niej zdjęcie wizerunkowe – rozpoznajecie wokalistów?

 

Na pierwszy ogień poszła niekwestionowana królowa popu Madonna w towarzystwie Davida Bowiego, Grace Jones i Boya George. To właśnie między innymi tymi gwiazdami została zainspirowana kolekcja na wiosnę lato 2013 bezpośrednio czerpiąca z ich stylu. W role ikon na zdjęciu Sebastiana Kima wcielili się Ginta Lapina, Hannelore Kunts, Janeil Williams i Maria Kashleva. Lapina, która wystylizowana została na Madonnę ma na sobie odwzorowany idealnie kultowy stożkowy stanik zaprojektowany przez Gaultiera na najsłynniejsze tourne Blonde Ambition.

 

To jednak nie koniec. We wrześniowym pokazie ekscentrycznego Francuza pojawiły się także inne gwiazdy jak np. ABBA, zespół The Eurythmics, Ziggy Stardust, Michael Jackson czy Amanda Lear dlatego mamy nadzieję, że i one zostaną uchwycone na kolejnych zdjęciach kampanii.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Jean Paul Gaultier | kampania wiosna lato 2013 | kolekcja wiosna lato 2013 | Madonna | Grace Jones |

podobne artykuły