PL / EN
KAMPANIA HERMÈS WIOSNA LATO 2013

KAMPANIA HERMÈS WIOSNA LATO 2013

Zobaczcie najnowszą kampanię francuskiego domu mody Hermès na kolejny sezon wiosna lato 2013. Pochwała aktywności i w dodatku w świetnym stylu!

Tego właśnie potrzebowaliśmy w ten mroźny zimowy dzień – powiewu lata, ciepła i słońca, które bije od nowej kampanii Hermès na sezon wiosna lato 2013. Ten luksusowy dom mody słynie z bardzo wysmakowanych zdjęć reklamowych, które zawsze podkreślają barwność i ekskluzywność proponowanych projektów. Każda z kampanii jest także niezwykle pomysłowa, czego dowodem jest również ta najnowsza.

 

Zatytułowana „Sporting Life” jest hołdem dla aktywnego trybu życia, wypoczynku na świeżym powietrzu i sportu m.in. pływania, golfa czy badmintona. Pełne światła zdjęcia pokazują, że warto cieszyć się wszystkimi momentami. Delikatna modelka Iselin Steiro stanęła w kampanii przed obiektywem Nathaniela Goldberga ubrana w projekty sprzyjające ruchowi i relaksowi – bynajmniej nie temu na kanapie. Marka na kolejny sezon proponuje nam także zgrabne akcesoria jak zegarki czy oryginalne obuwie zarówno na płaskiej podeszwie jak i na obcasie – wszystko wpisujące się sportowy tryb życia.

 

Aż zrobiło się cieplej!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Hermès | Iselin Steiro | kampania wiosna lato 2013 |

podobne artykuły