PL / EN
BERLIŃSKIE WIZYTÓWKI POLSKICH MODELEK

BERLIŃSKIE WIZYTÓWKI POLSKICH MODELEK

Dziś rusza Mercedes-Benz Fashion Week Berlin, dlatego pokażemy Wam jeden z najważniejszych elementów przygotowań modelek do tego wielkiego święta mody – show packages. Poznajcie szczegóły!

Tydzień Mody Męskiej w Londynie już za nami, w Mediolanie dobiega końca. Dziś jednak rozpoczynamy kolejny ciąg damskich Fashion Weeków prezentujących kolekcje na jesień zimę 2013. Na pierwszy ogień idzie Berlin gdzie do 18 stycznia będzie można przyjrzeć się propozycjom tamtejszych projektantów. Poza pokazem Dawida Tomaszewskiego, który zamknie niemiecką imprezę, również na wybiegu jest szansa, że zobaczymy znakomite polskie modelki. Wśród kandydatek jest niezawodna Anja Rubik, Patrycja Gardygajło, Karolina Wąż czy Emilia Nawarecka.

 

Reprezentująca je podczas tamtejszego święta mody, agencja z Hamburga – Modelwerk niedawno opublikowała oficjalnie tzw. show packeges, w których zobaczymy poza wcześniej wspomnianymi Polkami także Monikę Sawicką, Marlenę Szokę, Dagmarę Michalską, Agnes Sokołowską i Asię Piwkę. To jedne z najważniejszych elementów przygotowań modelki do Fashion Weeków. Są swoistymi wizytówkami prezentującymi jedne z najlepszych zdjęć modelek, imię i nazwisko oraz wszystkie ich wymiary, informacje o kolorze włosów czy oczu.

 

Show packages muszą być, zatem pomysłowe, atrakcyjne i w pełni obrazujące potencjał modelki. Mogą prezentować zarówno nowe twarze jak i doświadczone już ikony jak np. Anję Rubik. Warto dodać, że tworzone są tylko na potrzeby Tygodni Mody, a te berlińskie są wyjątkowo ciekawe i niecodzienne.

 

Koniecznie zerknijcie do galerii!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Patrycja Gardygajło | Asia Piwka | Emilia Nawarecka | Berlin Fashion Week | Anja Rubik |

podobne artykuły