PL / EN
KAMPANIA BIG STAR JESIEŃ ZIMA 2013/2014

KAMPANIA BIG STAR JESIEŃ ZIMA 2013/2014

Zobaczcie, jakie propozycje na zimę 2013/2014 dla kobiet i mężczyzn przygotowała marka Big Star. Jest ciepło, przytulnie i w kolorze deniumu!

Wraz z początkiem grudnia zima rusza pełną parą! Niskie temperatury i odliczanie dni do świąt wprowadzają nas w nastrój najzimniejszej pory roku. By, choć odrobinę ocieplić i lepiej przetrwać ten okres przedstawiamy Wam dedykowane mu propozycje Big Star zarówno dla kobiet i mężczyzn. Wszystkie zostały zaprezentowane w kampanii marki na jesień zimę 2013/2014.

 

Tuż obok lżejszych pomarańczy, czerwieni, brązów, kremów na wrzesień, październik i listopad pojawia się także część chłodna, stonowana i ciemniejsza w barwach. To kolekcja Dark Heritage dla pań i panów. Morskie odcienie zieleni, denimowe błękity, granaty, róż, biel, szarości i czernie uchwycono w przytulnych projektach – wyraźnie grubszych, ciepłych swetrach, czapkach, szalikach czy kurtkach.

 

Co jeszcze na zimę 2013/2014 proponuje marka Big Star? Sprawdźcie w galerii, bo bez względu na porę roku można postawić na bycie modnym! 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Big Star | jesień zima 2013/2014 | denim | jeans | kampania |

podobne artykuły