PL / EN
WSCHODZĄCA GWIAZDA AGENCJI MODEL PLUS - LENA JASŁOWSKA

WSCHODZĄCA GWIAZDA AGENCJI MODEL PLUS - LENA JASŁOWSKA

Ma zaledwie 16 lat, a chodziła już w pokazach Louis Vuitton czy Prady, a Vogue Germany okrzyknął ją właśnie najbardziej interesującą twarzą sezonu! Dowiedzcie się więcej.

Imię i nazwisko: Lena Jasłowska

Agencja matka: MODEL PLUS

Wzrost: 178 cm

Wymiary : 74-58-87

Data urodzenia: 17.05.1997r

Kolor oczu: Zielony

Kolor włosów: Blond

 

 

Lena uczęszcza do jednego z najlepszych warszawskich liceów do klasy z rozszerzona matematyką i fizyką, gdzie jest wzorową uczennicą. Marzy o zostaniu architektem. Z agencją MODEL PLUS związana od 15 roku życia i rozchwytywana od momentu pierwszych agencyjnych polaroidów.

 

 

Od razu podpisała kontrakt z prestiżową paryską agencją ELITE! Agentka, która reprezentuje Małgosię Belę, Magdalenę Frąckowiak, Dagę Ziober, Adrianę Limę oraz Carę Delevingne zachwyciła się również i Leną. Dzięki odpowiedniej współpracy agencji matki oraz agencji Elite, Lena miała wymarzony debiut. Pierwszy zagraniczny pokaz w dorobku młodziutkiej modelki to magiczny Louis Vuitton, podczas paryskiego tygodnia mody. Zaraz po nim zobaczyliśmy ją na wybiegu u Miucci PRADY w pokazie Miu Miu - po takim starcie rozdzwoniły się telefony, cały świat zakochał się w Lenie!

 

 

Co więcej właśnie została wyróżniona przez Vogue Germany (wraz z Olą Rudnicką – także z agencji Model Plus) jako najbardziej interesująca twarz sezonu!! Gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejne sukcesy. 

 

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Lena Jasłowska | Model Plus | Elite | new face |

podobne artykuły