PL / EN
CARA DELEVINGNE W NUMÉRO TOKYO

CARA DELEVINGNE W NUMÉRO TOKYO

Brytyjska topmodelka Cara Delevingne, tym razem pojawiła się w sesji do styczniowego wydania Numéro Tokyo. Sprawdźcie szczegóły!

Cary Delevingne nigdy za wiele! Pomimo wiadomości na temat jej ewentualnego odejścia z branży, modelka nieustannie pojawia się w nowych sesjach. Tym razem możemy zobaczyć ją w edytorialu dla styczniowego wydania Numéro Tokyo.

 

Fotografie zostały wykonane przez duet fotografów - Sofię Sanchez oraz Mauro Mongiello. Delevingne pojawia się w sielskiej scenerii wsi, sama natomiast wyglądem przypomina nimfę lub pasterkę. Zdjęcia mają nieco hippisowski charakter - na stylizacje składają się długie, lekkie suknie, dzwony, słomiane kapelusze i wianki noszone na rozpuszczonych, ułożonych w naturalne fale włosach. Modelka jest przedstawiona w otoczeniu soczystej zieleni, kolorowych kwiatów i kłosów zboża, a idylliczną aurę dodatkowo podkreśla miękkie i ciepłe światło dnia.

 

Sesja emanuje spokojem i rozkoszą związanymi z wypoczynkiem na wsi. W ponury i zimny dzień jak ten, aż chce się zamienić z modelką. Zapraszamy do galerii!

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Cara Delevingne | Numero Tokyo | Cara Delevingne w Numero Tokyo | Numero Tokyo styczeń 2014 |

podobne artykuły