PL / EN
KAMIENIE SZLACHETNE, KTÓRE UMOCNIĄ WAS W 2018 ROKU

KAMIENIE SZLACHETNE, KTÓRE UMOCNIĄ WAS W 2018 ROKU

Hypersten, Złoty Apatyt, czy Zielony Turmalin - który najlepiej pasuje do Waszej osobowości?

KAMIENIE SZLACHETNE, KTÓRE WARTO MIEĆ

Jednym z często poruszanych przez nas ostatnio tematów są kryształy i ich moc sprawcza. Jedni je uwielbiają, inni są nieco bardziej sceptyczni, ale otwarci na sugestie. Ale jeśli istnieje najlepszy czas na zagłębienie się w korzyści płynące z tej alternatywnej (i bardzo silnej) terapii, jest nim początek nowego roku, kiedy najchętniej skłaniamy się ku zmianom. Podczas gdy wielu uważa, że najlepszym sposobem na wybranie odpowiedniego dla siebie kamienia jest pójście do sklepu i zobaczenie, który z nich nas instynktownie przyciąga, czasem warto skorzystać z drobnych wskazówek. Oto kilka z nich, które umocnią Was w 2018 roku – zobaczcie!

KAMIENIE

WŁAŚCIWOŚCI KRYSZTAŁÓW: HYPERSTEN (Hypersthene)

Hypersten to kamień dumy i ambicji. Pomaga w wyzbyciu się krytycyzmu wobec własnego ego, pozwalając patrzeć szerzej i „na zewnątrz” bez oceniania postawy innych. Uczy spokoju i mocnego stąpania po ziemi, a także zmniejsza skłonności irytacji. To kryształ, który poszukuje wraz ze swoim właścicielem odpowiedzi, zarówno tych na pytania wewnętrzne, jak i te pochodzące z otoczenia. To wspaniały kamień jeśli chodzi o relacje, osobiste i biznesowe.

HYPER

WŁAŚCIWOŚCI KRYSZTAŁÓW: EUDIALIT (Eudialyte)

Eudialit jest doskonałym wyborem dla tych, którzy chcieliby okazywać więcej miłości – w szczególności samemu sobie, w formie samoakceptacji. Pomaga właścicielowi podążać ścieżką jego pasji i kreować to, co ma dla niego w życiu największe znaczenie. Eudialit przypomina również, że posiadamy pełne prawo wyboru tego, jaką drogę wybierzemy. Dzięki jego obecności łatwiej jest rozpoznać własne dary i talenty, a także przezwyciężać strach, zwątpienie i niepewność.

EUDALIT

 

WŁAŚCIWOŚCI KRYSZTAŁÓW: ZIELONY TURMALIN (Green Tourmaline)

Zielony Turmalin to kamień, który korzystnie wpływa na nasze fizyczne samopoczucie. Ma bardzo wysokie właściwości lecznicze i wnosi harmonię do naszego serca dzięki odpowiedniemu balansowi i stabilności jego pola energetycznego. Wyrównuje również jego pole elektromagnetyczne z polem Ziemi, dając siłę i wspomagając przepływ kojącej energii przez ciało. Chroni przed strachem wywołanym przez zmiany i utwierdza w przekonaniu, że powinniśmy robić to, co podpowiada nam serce. To najlepszy kamień dla tych, którzy chcą poczuć się „pełni” i „żywi”.

TURMALIN

WŁAŚCIWOŚCI KRYSZTAŁÓW: ZŁOTY APATYT (Golden Apatite)

Złoty Apatyt to manifestacji, sprzeciwu, duchowego oczyszczenia i siły woli. Pomaga w tworzeniu i wyrażaniu samego siebie, dlatego docenią go wszyscy ci, którzy rozpoczynają właśnie nowy projekt lub rozdział w swoim życiu. Co ważne, to najlepszy wybór dla tych, którzy swoją pasję chcieliby przekuć w owocny biznes. Złoty Apetyt dodaje wewnętrznej siły, zachęca do podejmowania działań i pójścia naprzód – podążania za swoimi marzeniami. Jego właściciele mogą osiągnąć dobrobyt na wielu płaszczyznach.

APATYT

WŁAŚCIWOŚCI KRYSZTAŁÓW: KUNZITE (Kunzite)

Na koniec kamień szlachetny Kunzite. To kryształ, który umacnia w przekonaniu, że człowiek nie jest sam oraz że jest kochany przez innych. Zachęca do wyzbycia się strachu i radosnego podejścia do życia, pełnego ekscytujących momentów i uciech.

KUZITE

Który z nich wybierzecie dla siebie?

video

TELEDYSKI Z MODĄ W TLE

tagi: biżuteria | kryształy | zdrowie |

podobne artykuły