PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
JULIA NOBIS W KAMPANII SAINT LAURENT PARIS WIOSNA LATO 2013

JULIA NOBIS W KAMPANII SAINT LAURENT PARIS WIOSNA LATO 2013

Najnowsza kampania autorstwa dyrektora kreatywnego Saint Laurent Paris, Hediego Slimane zmienia kolejne grzeczne przyzwyczajenia marki i jest kolejnym świetnym punktem w portfolio Julii Nobis.

Zanim został dyrektorem kreatywnym w Yves Saint Laurent przez długi czas zajmował się fotografią. Z rozmachem jednak wrócił do świata wielkiej mody – zrewolucjonizował markę, zmienił jej nazwę wracając do korzeni oraz jej grzeczny charakter. Hedi Slimane nie porzucił jednak aparatu i obecnie odpowiedzialny jest za wszystkie zdjęcia wizerunkowe domu mody Saint Laurent Paris.

 

Niedawno mogliśmy na nich podziwiać Anję Rubik oraz Saskię de Brauw. Teraz światło dzienne ujrzały kolejne kampanie autorstwa Slimane. Tym razem Julia Nobis została gwiazdą tej najnowszej, w której pozuje m.in. w kapeluszu znanym wielu z okładki Vogue US z Gwen Stefani. Wcześniej Julię mogliśmy podziwiać m.in. w pokazie kolekcji Chanel, Miu Miu, Alexander McQueen, Louis Vuitton oraz przeróżnych kampaniach i edytorialach znaczących marek i tytułów na świecie. Modelka pojawiła się także na wybiegu ostatniego pokazu Saint Laurent Paris, stąd naturalny związek z marką. Kampania na wiosnę lato 2013 z jej udziałem to jednak jedynie pierwsza część. W drugiej zobaczymy brytyjską modelkę, Edie Campbell.

 

Nowa nazwa jak widać idzie w parze z nowym wizerunkiem. Przekraczanie pewnych reguł marki spodobało się dyrektorowi kreatywnemu marki - zaczynając od ostatniej męskiej kampanii, w której wystąpiła wystylizowana na chłopaka Saskia de Brauw aż po najnowszą zachowaną w charakterystycznym mrocznym stylu, nieco kontrowersyjną odsłaniającą ciało modelki. Być może właśnie na taką rewolucję czekał słynny dom mody, który swój zachowawczy charakter sprzed lat musiał porzucić na rzecz tego, co rządzi obecnymi czasami.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Julia Nobis | Saint Laurent Paris | Hedi Slimane |

podobne artykuły