PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
JULIA BANAŚ TWARZĄ KAMPANII SOLAR WIOSNA LATO 2018

JULIA BANAŚ TWARZĄ KAMPANII SOLAR WIOSNA LATO 2018

To już druga odsłona współpracy modelki z polska marką!

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich modelek po raz drugi została twarzą kampanii Solar. Julia Banaś prezentuje kolekcję marki na sezon wiosna lato 2018.

SOLAR WIOSNA LATO 2018

Wiosenna kampania Solar to fuzja eleganckiego stylu z intensywnymi barwami. Zdjęcia, które zostały wykonane na służewieckiej loży zaprojektowanej w duchu modernizmu, przepleciono fotografiami ze studia. W obu sesjach wystąpiła zjawiskowa Julia Banaś.

Julia ma na swoim koncie pokazy dla Moschino i Miu Miu oraz kampanie dla Marca Jacobsa, Emporio Armani i Gucci. W minionym roku pojawiała się m.in. na okładkach Vogue’a, Elle, Numéro i Harper's Bazaar. W tym sezonie gwiazda światowego modelingu po raz kolejny została twarzą kampanii Solar i ponownie fotografował ją Bartek Wieczorek, który współpracuje z polską marką od kilku sezonów.

JULIA(fot. materiały prasowe)

JULIA BANAŚ W KAMPANII SOLAR 

Fotografie, w których za tło posłużyła oszczędna i szlachetna architektura służewieckiego toru, zostały przeplecione zdjęciami ze studia. Najmocniejszym elementem sesji studyjnej jest czerwień – jeden z wiodących w sezonie SS 2018 kolor. Intensywne czerwone akcenty w abstrakcyjnej formie nadały całości bardzo nowoczesną i wyszukaną formę. Lubimy eksperymenty i odważne rozwiązania, dlatego zdecydowaliśmy się na zestawienie modernistycznych detali z wyrazistą sesją w studio. Nasze zamiłowanie do czystych form i architektury urozmaiciliśmy intensywnym kolorem, na który od lat stawiamy w kolekcjach.

Z tą koncepcją idealnie współgra oryginalna uroda Julii Banaś, a z połączenia tych elementów powstała świeża, a przy tym wyrazista i bardzo kobieca kampania – opowiada Aleksandra Danel, Wiceprezes Zarządu Solar Company S.A. O stylizacje w wiosenno-letniej kampanii zadbała Agnieszka Ścibior, o makijaż Marianna Yurkiewicz, a uczesaniem modelek zajął się Michał Bielecki.

JULIA(fot. materiały prasowe)

KOLEKCJA SOLAR SS18

Fotografiom z kampanii towarzyszy studyjna sesja edytorialowa Małgorzaty Turczyńskiej z udziałem Julie Borawskiej. Polska modelka ma w swoim portfolio pokazy dla Yohji Yamamoto i Valentino oraz sesje do magazynów Elle, Viva! Moda, Harper's Bazaar i Vogue. Julie zaprezentowała letnią, energetyczną, pełną kolorów i charakterystycznych dla marki wzorów odsłonę kolekcji SS 2018, pozując w scenerii drapowanych tkanin.

Wiosenno-letnia odsłona marki to także świeży i niezwykle kobiecy lookbook. Bree Naumowicz sfotografował duet Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik. Klasyczne ujęcia urozmaicono dodaniem portretów, dynamicznych kadrów i czarno – białych akcentów.

Nad całością działań czuwała agencja kreatywna Futu. Efekt prac będzie można zobaczyć w prasie oraz w odświeżonym layoucie wydawnictwa, dostępnego w sklepach Solar już w lutym.

ZOBACZ TEŻ: JULIA BANAŚ TWARZĄ JESIENNEJ KOLEKCJI SOLAR

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Julia Banaś | wiosna lato 2018 | kolekcja | Solar |

podobne artykuły