PL / EN
JULIA BANAŚ NA OKŁADCE THE EDIT (MARZEC 2017)

JULIA BANAŚ NA OKŁADCE THE EDIT (MARZEC 2017)

Polska modelka w romantycznej, „łóżkowej” sesji!

Gwiazdą marcowego numeru The Edit została Julia Banaś. Polka jest twarzą sesji okładkowej magazynu Net-a-porter oraz bohaterką cyklu „Meet the model”. Poznajcie szczegóły!

 

Sesja okładkowa Julii Banaś dla The Edit

Edytorial zatytułowany „Bedtime stories” to opowieść o trendzie new romantic, który prosto z łóżka przenosimy na ulice. Tłem dla zjawiskowych kreacji prezentowanych przez podopieczną AS Management, a wybranych przez Morgan Pilcher stały się vintage`owe, nadszarpnięte zębem czasu wnętrza. Stylistka wybrała projekty domów mody Gucci, Marc Jacobs, Chloe, Erdem, Simone Rocha czy Philosophy di Lorenzo Serafini. W ciepłym świetle z dominacją półcieni modelkę sfotografował Stefano Galuzz, z kolei naturalne fryzury i makijaże w stylu „prosto z łóżka” stworzyli Daniel Martin i Mel Arter.

ZOBACZ TEŻ: JULIA BANAŚ W VOGUE AUSTRALIA

 

Wywiad z Julią Banaś

20-letnia Polka została również gwiazdą cyklu The Edit - „Meet the model”. Z publikacji dowiadujemy się o sukcesach zawodowych modelki oraz jak trafiła do modelingu, ale także, że dzięki pracy w modzie przezwyciężyła swój strach do koni i wody, kocha muzykę lat 60. i nauczyła się języka angielskiego za sprawą serialu „Sherlock Holmes”. Poza tym, dla fanów stylu Julii pojawia się jej lista must-haves na nowy sezon – odkryjcie ją w galerii!

video

CHANEL CRUISE 2021/22

tagi: Julia Banaś | The Edit | okładka | edytorial | modelki |

podobne artykuły