PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MŁODZI I ZDOLNI: POKAZ DYPLOMOWY WARSZAWSKIEJ SZKOŁY PROJEKTOWANIA UBIORU MSKPU

MŁODZI I ZDOLNI: POKAZ DYPLOMOWY WARSZAWSKIEJ SZKOŁY PROJEKTOWANIA UBIORU MSKPU

MSKPU wypuściła w tym roku świetny rocznik. Zobaczcie, kto rozbił bank nagród i których projektantów warto zapamiętać!

Tegoroczny pokaz dyplomowy Międzynarodowej Szkoły Projektowania Ubiory i Kostiumografii zagościł w gmachu Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie. Trzynaście kolekcji, media, gwiazdy show biznesu, najwięksi polscy projektanci i goście specjalni: przedstawiciele marek takich jak Levis, Inditex, czy związany od lat z domem mody Giorgio Armani, manager dóbr luksusowych, Alberto Campagnolo. Zobaczcie, kto zachwycił i kogo już dziś warto obeserwować wśród młodych polskich projektantów.

POLECAMY: NOWY JORK, LONDYN, MEDIOLAN I PARYŻ. TOP 10 POKAZÓW JESIEŃ ZIMA 2017


EWA

fot. materiały prasowe. Projektant Ewa Gołaszewska

Ewa Gołaszewska w swojej kolekcji zatutułowanej Multiplikacja zastosowała bardzo ciekawe rozwiązania konstrukcyjne, które wzbogaciła o różnorodne tekstury i gramatury materiałów. Pastelowa gama kolorystyczna była mianownikiem dla tworzonych pod okiem promotor Magdy Floryszczyk sylwetek. Było świeżo, koncepcyjnie i ready-to-wear. Brawa!


claudia

fot. materiały prasowe. Projektant Claudia Thoonen

Eksplozja koloru, aborygeński vibe, ciekawe, ręcznie robionie testury, sploty i zdobienia. Mimo, że Claudia nie zdobyła wielu wyróżnień od partnerów pokazu i gości specjalnych, my jesteśmy zachwyceni jej odwagą i wibrującymi propozycjami, na które polski świat mody być może nie był jeszcze gotowy.

 

jan

fot. materiały prasowe. Projektant Jan Wójtowicz

Grunge, rave, punk, aksamit, denim, futro - o kolekcji Janka Wójtowicza naprawdę możnaby napisać wiele. Jego odważne i nieco kontrowersyjne projekty szybko jednak zdobyły rzeszę fanów; w tym Macieja Zienia, który przyznał mu jedno z głównych wyróżnień.

Janek znalazł się także wśród nagrodzonych przez nas - portal Lamode.info, który od lat jest partnerem MSKPU.

 

NATALIA 

fot. materiały prasowe. Projektant Natalia Golec

Natalia, niezwykle utalentowana projektantka, która na swoim koncie ma już nie jeden wygrany konkurs, w tym roku  podczas pokazu dyplomowego rozbiła bank nagród, zostawiając w tyle kolegów i koleżanki z roku. W swojej kolekcji zatutułowanej OPU Form, zaprezentowała szereg pięknych, przemyślanych, doskonale odszytych i gotowych na przyjęcie przez rynek sylwetek. O Golec już biją się tacy projektanci jak Mariusz Przybylski, czy Weronika Pietras z marki Simple Creative Product. Nasze drugie wyróżnienie także powędrowało w ręce Natalii. Gratulujemy!

ZOBACZCIE KOLEKCJE POZOSTAŁYCH PROJEKTANTÓW, KTÓRZY ZAPREZENTOWALI SIĘ PODCZAS TEGOROCZNEGO POKAZU DYPLOMOWEGO MSKPU!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: POKAZ MODY | MSKPU | NEWS | POLSCY PROJEKTANCI |

podobne artykuły