PL / EN
JOANNA KLIMAS W PIĘKNOŚĆ DNIA DAY SPA - RELACJA Z WYDARZENIA

JOANNA KLIMAS W PIĘKNOŚĆ DNIA DAY SPA - RELACJA Z WYDARZENIA

Wiosenne trendy w natarciu! W ubiegłym tygodniu w warszawskim Piękność Dnia Day Spa odbyła się prezentacja kolekcji kolorowych toreb Joanny Klimas oraz najnowszych propozycji lakierów Eclair Nail Studio. Przeczytajcie naszą relację.

Po co tworzyć sztuczny podział, skoro trendy z wybiegów znajdują odbicie w palecie kolorystycznej urodowych specyfików, a podpatrzony na pokazach fantazyjny manicure inspiruje równie mocno, co najmodniejsze akcesoria i dodatki?

 


Najświeższe tendencje świata mody, zdrowia i urody często się przenikają, o czym przekonaliśmy się podczas zeszłotygodniowej prezentacji nowej linii torebek Joanny Klimas połączonej z pokazem oferty lakierów Eclair Nail Studio, które odbyły się w warszawskim Piękność Dnia Day Spa.Hiszpańska czerwień, szlachetne stare złoto i kojący beż. Kolory, które zainspirowały Joannę Klimas do stworzenia nasyconej barwami kolekcji pełnej toreb na ramię, wieczorowych kopertówek i składanych na kilka sposób funkcjonalnych pokrowców z miękkiej skóry, które z łatwością pomieszczą iPada czy laptopa, znalazły swoje odbicie także w szerokiej i pomysłowej galerii wiosennych propozycji Eclair Nail Studio, w której nie zabrakło lakierów zmieniających kolor pod wpływem ciepła lub imitujących efekt migoczącego piasku czy metalicznych i wzorzystych folii naklejanych na paznokcie.

 

Prezentacja torebek Joanny Klimas i lakierów Eclair Nail Studio w Piękność Dnia Day Spafot. Jakub Pleśniarski/LAMODE.INFO/Prezentacja najnowszej kolekcji torebek Joanny Klimas i lakierów Eclair Nail Studio w Piękność Dnia Day Spa


Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, kto pojawił się na prezentacji torebek Joanny Klimas i lakierów Eclair Nail Studio, a jeśli nie widzieliście jeszcze naszego filmiku, w którym słynna projektantka opowiada o swoich inspiracjach przy tworzeniu kolekcji, obejrzyjcie go tutaj.Energetyczna mieszanka soczystych wiosennych kolorów i trendów, lubimy to!

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Joanna Klimas | Joanna Klimas torebki | Joanna Klimas linia torebek | Eclair Nail Studio | Piękność Dnia Day Spa |

podobne artykuły