PL / EN
Jedwabna apaszka od Maffashion & Maylily

Jedwabna apaszka od Maffashion & Maylily

W limitowanej wersji, ręcznie robiona, ze stuprocentowego jedwabiu.

Ambasadorka marki Maylily – Maffashion (Julia Kuczyńska) – zaprojektowała wzór, który pojawił się na wybranych produktach dla maluszków, inspirowany kosmosem. Wisienką na torcie całej kolekcji jest limitowana jedwabna apaszka dla mam. Wszystkie produkty można już obejrzeć w showroomie Maylily w Warszawie.

Maffashion – Julia Kuczyńska z początkiem 2021 roku została ambasadorką polskiej marki Maylily. W ramach tej współpracy zaprojektowała wzór, który pojawił się na wybranych produktach dla maluszków. Jest on inspirowany kosmosem, a jego kolorystyka prezentuje się dość uniwersalnie, jak na taką tematykę. Mówimy tu o szarościach, brązach i lodowym błękicie.  Materiały, które zostały wybrane do uszycia kolekcji, to najwyższej jakości bambus, muślin, bawełna, a także oryginalne minky sprowadzane z USA. Wzór widnieje na różnych produktach, między innymi kocykach, pościelach, pieluszkach, otulaczach, a nawet czapeczkach.


Smaczkiem w tej kolekcji jest apaszka – w limitowanej wersji, ręcznie robiona, ze stuprocentowego jedwabiu, idealna dla wszystkich kobiet i – przede wszystkim – mam. Jedwab produkowany jest w Polsce tak jak i specjalne, bezpieczne barwniki, którymi robiony jest nadruk. Samą apaszkę można nosić na różne sposoby: tradycyjnie wiążąc na szyi, można ją także wykorzystać do wiązania włosów lub jako chustkę na głowę. Jest oryginalnym i eleganckim dodatkiem dekoracyjnym do torebki a ze względu na swoje rozmiary niektórzy mogą ją zakładać jako krótki topik pod marynarkę czy sweter.

Co sama Maffashion mówi o swojej kolekcji? – Inspiracją do stworzenia wzoru był oczywiście mój synek. Motyw kosmosu zawsze mi się podobał, chciałam podejść do niego w dziecięcy, ale zarazem nieoczywisty sposób. Stąd połączenie dwóch różnych stylów – malowanych akwarelami księżyców oraz kosmicznych elementów graficznych. Kolorystyka całości jest elegancka, a zarazem ciekawa. To właśnie kocham w modzie i to chciałam przekazać moim wzorem – ponadczasowość i oryginalność.


– Piękno naturalnego jedwabiu pozwoliło ukazać wzór Julii w nieco innym ujęciu. Dzięki temu widać, jak jest on uniwersalny i ponadczasowy. Chcieliśmy też trochę odczarować wiążące się z jedwabnymi apaszkami przekonania, m.in. takie, że to dodatek dla bardziej dojrzałych kobiet. Jedwabna chustka w atrakcyjnym wzorze pasuje przecież także do bardzo nowoczesnych stylizacji. Szlachetność jedwabiu może świetnie kontrastować nawet z tak codziennymi tkaninami jak bawełniana dresówka. Jedwabna apaszka jest jak porządna skórzana torebka w szafie kobiety – służy przez długi czas i sprawdza się przy okazji wielu stylizacji. To jest bardzo bliska naszej marce idea, żeby produkty towarzyszyły nam przez długi czas, a ich używanie sprawiało prawdziwą przyjemność – podkreśla Katarzyna Mitas, właścicielka Maylily.

Kolekcję można zobaczyć w showroomie marki w Warszawie przy ul. Wspólnej 27/16 oraz na stronie www.maylily.pl.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Maffashion | Maylily |

podobne artykuły