PL / EN
JAK WYBRAĆ SKARPETKI MĘSKIE?

JAK WYBRAĆ SKARPETKI MĘSKIE?

Podpowiadają twórcy skarpetkowej marki Many Mornings!

Czy w dzisiejszych czasach można powiedzieć, że coś jest typowo kobiece albo typowo męskie? A jakie są wówczas elementy wspólne, z których mogą korzystać obie strony? A jakie będą typowo męskie skarpetki? I co jeśli będą po prostu większe niż damskie? Many Mornings to polska firma, która łamie stereotypy i zasady panujące w świecie skarpetkowej mody.

Skarpetki typowo męskie?

Typowo męskie skarpetki to znaczy jakie? Czarne, cienkie i długie? A może białe i z frotty? A gdyby tak pójść o krok dalej i wybrać zwariowane, kolorowe skarpetki, które idealnie się nadają dla każdego, ale każdy mężczyzna powinien je mieć w swojej szafie? Asymetryczne i odważne, kolorowe i krzykliwe, urocze i tylko pozornie niedopasowane – to jedynie kilka z wielu przymiotników, którymi można opisać skarpetki Many Mornings. I jeśli mężczyzna nie boi się pokazać swojej osobowości i gustu, koniecznie musi mieć przynajmniej jedną taką parę! Zatem jeśli zbliża się właśnie dzień chłopaka, walentynki lub mikołajki, nie zastanawiaj się tylko zamów parę idealnie dopasowaną do twojego mężczyzny, brata, taty, przyjaciela! Nie ma nic bardziej męskiego niż mężczyzna, który nie boi się wyrażać swoich poglądów i osobowości.

Jakie skarpetki wybrać?

Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, bo wybór produktów na stronie Many Mornings jest tak duży, że trzeba po prostu na nią wejść i przejrzeć wszystkie modele dopasowując je indywidualnie. Nieco łatwiej będzie sprawdzać po kategorii, o ile wiadomo czego szukamy.

Skarpetki składają się z dwóch pojedynczych sztuk, które nie są identyczne jak to zwykle bywa w standardowych parach. Są za to połączone jednym motywem. Ciekawym przykładem, który odda ideę może być głowa Van Gogha na jednej skarpetce i nawiązanie do jego znanych Słoneczników na drugiej. Dobrze pamiętać, że skarpetki to jeden z elementów stroju, którym można się bawić do woli więc. Szkoda czasu na sztampowe i nudne skarpetki. Na to jeszcze przyjdzie w życiu czas.

Jak wybrać męskie skarpetki?

Przede wszystkim z głową! W dobie sieciówek i masowych produkcji dobrze jest się wyróżnić. Jednym z ciekawszych i bardziej oryginalnych sposobów jest wyrażanie siebie poprzez detale to właśnie zabawne i oryginalne skarpetki. Wystarczy zastanowić się jaki motyw najlepiej oddaje charakter, dobrać rozmiar i można zdobywać świat! A jeśli skarpetki mają być prezentem to wystarczy zastanowić się co leży w zakresie zainteresowań i pasji mężczyzny, który owe skarpetki otrzyma.

Ukrytym artystom polecane są skarpetki artystyczne: może Salvador Dali albo Piccasso? A dla Foodloversa, który nie odmówi jedzenia burgery! Nie zabraknie również motywów piwnych ani letnich odsłon apetycznych i orzeźwiających owoców. Do wyboru do koloru, bo jak mówią twórcy Many Mornings, życie jest zbyt krótkie na nudne skarpety!

 

fot. materiały prasowe

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Many Mornings | dodatki |

podobne artykuły