PL / EN
JAK MIESZKAJĄ POLSKIE INFLUENCERKI?

JAK MIESZKAJĄ POLSKIE INFLUENCERKI?

Zaglądamy do wnętrz modnych dziewczyn z Instagrama.

Zawód influencer to już nie tylko robienie zdjęć w coraz to nowych stylizacjach i pokazywanie nowości kosmetycznych. Dziś idzie za tym cały styl życia kreowany przez osobę, która ma za zadanie inspirować swoich odbiorców. Dlatego oprócz idealnych, pozowanych zdjęć, tak samo liczą się również te zza kulis, pokazujące codzienność obserwowanej przez nas osoby. Coraz częściej interesują nas nie tylko ulubione marki kosmetyczne, kawiarnie czy sklepy vintage, ale też i elementy wystroju wnętrz uchwycone mimochodem na instagramowej relacji lub zdjęciu w lustrze. 

Choć influencerki starają się coraz częściej dbać o swoją prywatność i nie pokazywać swych mieszkań w całej okazałości, z fragmentów widocznych na publikowanych zdjęciach można wyczytać bardzo wiele. Jedno nie ulega wątpliwości: wystrój wnętrza bardzo często odzwierciedla styl osoby, która w nim przebywa. 

Wśród polskich influencerek mieszkających w dużych miastach, niezwykle popularne stały się mieszkania w kamienicach we francuskim stylu - z drewnianymi parkietami, wysokimi sufitami i oknami, przez które wpada miękkie światło. Ich wnętrza w sporej mierze korespondują z personalnym stylem zamieszkującej je osoby – miłośniczki streetwearu stawiają na minimalizm i nowoczesność, a osoby o klasycznym stylu ubierania się wolą klimatyczne meble i dodatki z duszą, zdobywane na przykład na targach rękodzielniczych lub targach staroci. Są też influencerki, które postanowiły zamieszkać na przedmieściach – posiadanie własnego domu pozwala na urządzenie go według własnych, nieograniczonych brakiem przestrzeni preferencji.

Najbardziej utrudnione zadanie mają mieszkanki bloków – mała przestrzeń i bliskie otoczenie sąsiadów nie pozwalają na zbyt wiele zmian czy remontów, które mogą stać się uciążliwe. Ale i na to influencerki znajdują świetne sposoby: wystarczy inny kolor ścian w sypialni, wymiana uchwytów w drewnianej komodzie czy nowe lustro z ozdobną ramą, by odmienić wizerunek nawet małego mieszkania.

Jesteście ciekawi, jak mieszkają Maffashion, Pani Ekscelencja, Jessica Mercedes, Gosia Boy czy Julia Ziółkowska? Zajrzyjcie do poniższej galerii, by zainspirować się wnętrzami najpopularniejszych polskich influencerek!

ZOBACZ TEŻ: JAK MIESZKAJĄ ZAGRANICZNE INFLUENCERKI?

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: wnętrza | influencerki | Jessica Mercedes | Maffashion | Gosia Boy | Live Better | Make Life Easier | Alice Zielasko |

podobne artykuły