PL / EN
JAK MIESZKAJĄ INFLUENCERKI?

JAK MIESZKAJĄ INFLUENCERKI?

Zajrzyj do inspirujących wnętrz bloggerek z różnych stron świata.

Dziś wzory, do których możemy się odwoływać urządzając wnętrza, są właściwie na wyciągnięcie ręki. Bloggerki chętnie dzielą się swoimi inspiracjami i pomysłami na wystrój domu oraz nierzadko miejsca pracy. Dziś zaglądamy do tych, których wizja jest konsekwenta, a styl - niepodrabialny.

 

Pernille Teisbaek

Duńska bloggerka ceni sobie historyczne wnętrza eleganckich kamienic i rodzimy design. Minimalizm, chłodne barwy, i pojedyncze, mocno wyróżniające się elementy stanowią podstawę jej niepodrabialnego i inspirującego stylu.

 

Courtney Adamo

Pochodząca z Wielkiej Brytanii i mieszkająca w Byron Bay mama 5 dzieci, autorka e-booków, i bloggerka łączy minimalizm z tradycjonalizmem, a nawet z folkiem i rękodziełem. W domu Courtney królują drewno i wyważony eklektyzm, które sprawiają, że wnętrza są jasne i przytulne. Aktualnie rodzina Courtney buduje nowy dom, a my z niecierpliwością czekamy na pierwsze gotowe wnętrza. 

 

Nomad Mum

Ta Polka kocha kolor! Olga Legosz, zarówno w stylizacjach, jak i we wnętrzach odważnie łączy ze sobą nasycone barwy, pastelowe odcienie i krzykliwe wzory. Chętnie sięga po meble (i ubrania) z drugiego obiegu, otwarcie wspierając ekologiczną i rozważną konsumpcję. Podobnie jak Courtney Adamo, Nomad Mum planuje przeprowadzkę – czekamy na jej pierwsze udostępnione łowy vintage!

 

Susanna Wurz

Ta młoda Austriaczka krąży między domem rodzinnym w Vorarlbergu a Wiedniem, ale to mieszkanie w stolicy jest jej dopieszczonym oczkiem w głowie. Bloggerka stawia na klasyków designu, chłodne i jasne barwy a także na śmiałe połączenia nowego ze starym i praktycznego z pięknym.

 

Vikya And The Kid

Ukrainka mieszkająca z rodziną w Monachium ceni sobie luksus (marmury!) i wysoki połysk. Odważnie łączy style i epoki, chętnie sięga po dzieła sztuki oraz po efektowne rośliny doniczkowe, które dopełniają wnętrza i nadają im wyjątkowy charakter. 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: design | bloggerki | lifestyle |

podobne artykuły