PL / EN
ISABEL MARANT DLA H&M!

ISABEL MARANT DLA H&M!

Co za news! Odzieżowy gigant H&M właśnie ogłosił, że jego jesienną kolekcję zaprojektuje nie kto inny, jak ikona francuskiej mody – Isabel Marant! Sprawdźcie szczegóły!

Taki początek dnia lubimy! Ceniona za niepowtarzalny styl – mieszanie nowoczesnego boho z miejską estetyką i duchem rock’n’rolla - autorka największych obuwniczych must have’ów ostatnich sezonów i jedna z naszych ulubionych projektantek Isabel Marant stworzy kolekcję dla H&M! Projekty Francuzki zadebiutują w sklepach już jesienią, a dokładnie 14 listopada. Co znajdziemy w kolekcji? Akcesoria i ubrania dla kobiet oraz po raz pierwszy propozycje dla panów!

 

 

A co sama projektantka mówi o tej współpracy?

 

Schlebia mi ta współpraca. H&M pracuje z najlepszymi projektantami i zaproszenie mnie do tego grona jest ogromnym zaszczytem. Moim celem jest stworzenie czegoś praktycznego, co kobiety będą chciały nosić na co dzień i będą nosiły to z pewną nonszalancją. Myślę, że taka nonszalancja jest bardzo paryska: ubieramy się nie zwracając zbytniej uwagi na to, co na siebie wkładamy, a i tak wyglądamy bardzo sexy. Takim duchem przesiąknięta jest moja kolekcja. Wszystko można ze sobą łączyć zależnie od instynktu; postrzegam modę, jako coś bardzo indywidualnego.

 

Nie możemy się doczekać! A Wy?

 

 

źródło: youtube.com

 


video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Isabel Marant | kolaboracja | Isabel Marant dla H&M | kolekcja jesień zima 2013/14 | H&M |

podobne artykuły