PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
FREJA BEHA ERICHSEN ZA KULISAMI KAMPANII RESERVED JESIEŃ ZIMA 2013/14

FREJA BEHA ERICHSEN ZA KULISAMI KAMPANII RESERVED JESIEŃ ZIMA 2013/14

Zobaczcie backstage najnowszej kampanii Reserved na sezon jesień zima 2013/14 z Freją Behą Erichsen, która z polską marką pracowała na planie zdjęciowym w Szkocji.

Duńska uroda, zadziorny charakter i niepokorny styl. Freja Beha Erichsen uznawana jest za jedną z najpiękniejszych twarzy modelingu i wysoko lokuje się na liście najlepszych modelek w branży. Na pewno jest też jedną z bardziej docenionych, mimo iż na pewien czas zniknęła i nie przyjmowała nowych propozycji.

 

Jest ulubienicą Karla Lagerfelda, pojawiła się w kampaniach Harry Winston, Isabel Marant czy Maybelline. Ostatnio została twarzą Saint Lauren Paris i Zary oraz zastąpiła Carę Delevingne w Reserved! Polska marka niedawno ogłosiła, że z piękną Dunką współpracują przy kampanii na jesień zimę 2013/14. Nie możemy doczekać się efektów tej jednej z najgorętszych kolaboracji sezonu!

 

Częściowo pomysły marki możemy już podejrzeć na zdjęciach wprost zza kulis sesji (wszystkie znajdziecie w naszej galerii), która odbyła się na tle pięknych krajobrazów Szkocji. Czy przemycono drapieżny i glamrockowy styl modelki do nowej kolekcji? Mamy nadzieję, że tak!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Freja Beha Erichsen | kampania jesień zima 2013/14 | kolekcja jesień zima 2013/14 | Reserved |

podobne artykuły