PL / EN
INSPIRACJA DNIA - DIEGO GONZALEZ BONETA

INSPIRACJA DNIA - DIEGO GONZALEZ BONETA

Pochodzący z Meksyku młody aktor Diego Gonzalez Boneta swoim wyglądem przyciąga niejedno damskie spojrzenie. Nas oprócz fizycznych atutów urzeka także jego plażowa stylizacja.

Jest młody, przystojny, a do tego może się pochwalić doskonałym ciałem. Pochodzący z Meksyku Diego Gonzalez Boneta to prawdziwy amant i zapewne łamacz kobiecych serc. Oprócz niekwestionowanych cech fizycznych aktor ma jednak do zaoferowania coś więcej – świetne wyczucie stylu. I choć stylizacja, która przypadła nam do gustu to plażowa, dość prosta odsłona, to pełna jest ona modowych smaczków. Jak wiadomo najwygodniejsze na plaży dla mężczyzny są szorty. Diego wybrał te długości do kolan w graficzne wzory w nasyconych kolorach czerwieni i granatu. Zestaw uzupełnia para kultowych japonek Havaianas i przeciwsłoneczne okulary, obowiązkowy atrybut każdego plażowicza. Najwięcej uroku ma jednakw sobie brązowy kapelusz, którym aktor przykrył burzę swoich loków i dodał sobie nieco tajemniczości.

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - DIEGO GONZALEZ BONETA/EN_00971526_1401.jpgfot. East News/ Diego Gonzalez Boneta na plaży w Miami

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Diego Gonzalez Boneta | aktor | stylizacje gwiazd | inspiracja dnia |

podobne artykuły