PL / EN
INSPIRACJA DNIA - ANGELINA JOLIE

INSPIRACJA DNIA - ANGELINA JOLIE

Dziś inspiruje nas minimalistyczna stylizacja pięknej aktorki Angeliny Jolie, którą zaprezentowała podczas festiwalu filmowego w Cannes.

36-letnia Angelina Jolie w swoich stylizacjach na ogół stawia na absolutny i wysmakowany minimalizm. W jej garderobie, również tej na co dzień, dominują klasyczne kolory jak czerń, brąz, odcienie beżu czy ecru. Jeśli chodzi o krój, aktorka także wybiera prostotę – jeśli materiał zwraca uwagę, jego forma musi być wyważona, jeśli natomiast tkanina jest gładka, Angelina pozwala sobie na więcej „szaleństawa” w kwestii dodatków, fryzury czy makijażu, choć i te z reguły są dość oszczędne. Wszystkie te zabiegi to jednak doskonały i sprawdzony sposób, by podkreślać to co najważniejsze, nieziemską urodę. Taka kobieta jak Angelina nie potrzebuje bowiem wiele, by wyglądać jak bogini.

 

Podczas 64. edycji festiwalu filmowego w Cannes i sesji do filmu rysunkowego Kung Fu Panda Angelina wystąpiła w przepięknej szyfonowej sukience z kolekcji Salvatore Ferragamo w kolorze delikatnego beżu. Będąc wierną absolutnej prostocie, swoją stylizację uzupełniła jedynie o parę butów w cielistym kolorze, skórzany pasek podkreślający talię, szmaragdową biżuterię oraz najpiękniejszy na świecie uśmiech. Nam się podoba!

 

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA – ANGELINA JOLIE/EN_00964673_0021.jpgfot. East News

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Angelina Jolie | inspiracja dnia |

podobne artykuły