PL / EN
IDEALNY MAKIJAŻ UST Z ESTÉE LAUDER

IDEALNY MAKIJAŻ UST Z ESTÉE LAUDER

Zobaczcie jakie rady na temat makijażu ust chciałby przekazać Wam Tom Pecheux - dyrektor kreatywny ds. make-up’u marki Estée Lauder.

Jaki jest idealny makijaż ust? Kobiecy i z odrobiną szaleństwa. Właśnie taki proponuje nam dyrektor kreatywny ds. makijażu marki Estée Lauder – Tom Pecheux, który przygotował dla Was kilka rad jak go stworzyć.

 

Przy wyborze pomadki lub błyszczyka należy pamiętać o tym by nie przykładać do niego zbyt dużej uwagi – należy pójść na żywioł i zabawić się.

 

„Kiedy chodzi o pomadkę, przestań analizować tylko daj się ponieść!”

 Najlepiej wybrać matową, z połyskiem lub nawet z brokatem. Chodzi o to by za każdym razem kreować nowy wizerunek.  Makijażysta poleca Pure Color Vivid Shine by sprawić sobie wielowymiarowe, mocne, mieniące się wykończenie.

 

Chodzi o to by bawić się kolorami i nie bać wyróżniać się z tłumu.

 

„Jeśli chodzi o modę, potraktuj czerwoną pomadkę jako deklarację siły kobiecości”

 

Luksusowa i z klasą – pomadka Estée Lauder Signature Lipstick w odcieniu Rich Red będzie idealna. Każdy jej element - poczynając od opakowania, poprzez składniki, a na palecie odcieni skończywszy – został oceniony i określony pod względem efektywności i stylu. Luksusowa formuła zamknięta w eleganckiej, żłobionej, złotej obudowie. Szminka Signature ESTĒE LAUDER zapewnia ustom wiele godzin nawilżenia i lśniący, wyrazisty kolor.

 

Jeśli natomiast nie jesteś fanką czerwonej pomadki Tom Pecheux ma dla Ciebie radę.

 

„Copper to świetny odcień dla każdej kobiety – taki kolor ziemi pasuje do wszystkich karnacji.“

 

Wybieraj z pośród Signature Lipstick nr 27 Copper Glow lub nr 34 Copper Coral. Twoje usta mogą rozbłysnąć też błyszczykiem Pure Color Gloss w odcieniu Wired Copper.

 

By pomadka czy błyszczyk wyglądały dobrze na ustach warto zadbać żeby nie były popękane i suche.  Dlatego nie wolno nam zapomnieć o produkcie nawilżającym do ust.

 

„Jeśli chcesz, aby Twoja matowa pomadka trzymała się na ustach, nawilżaj je w nocy, a nie w czasie dnia.”

 

Nawet twój produkt nawilżający do ust może wyglądać niesamowicie luksusowo I elegancko, jeśli sprawisz sobieEstée Lauder Lip Conditioner SPF 15 w klasycznym złotym opakowaniu Signature.

 

Zainspirował Was Tom Pecheux?

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Estée Lauder | makijaż | Tom Pecheux |

podobne artykuły