Logotyp serwisu lamode.info
HOLMES PLACE – FORMA W WIELKIM STYLU

HOLMES PLACE – FORMA W WIELKIM STYLU

Holmes Place to kompleksowe usługi wellness i fitness - w pięknie urządzonym wnętrzu. Dla fanów sportu i nie tylko...

Holmes Place to ekskluzywny klub fitness i wellness mieszczący się w warszawskim hotelu Hilton, z powodzeniem działający od czterech lat w stolicy. Nie jest to zwykły klub sportowy, lecz urządzone ze smakiem miejsce, w którym przyjemnie spędza się czas. Wybierając usługi Holmes Place Premium, klienci mogą skorzystać m.in. z profesjonalnie wyposażonej siłowni oraz strefy aerobowej, 25-metrowego basenu, jacuzzi o różnym stopniu temperatur oraz saun fińskiej i rzymskiej. 

Do dyspozycji klientów pozostaje również Holmes Place SPA, w którym otrzymać można profesjonalną poradę lekarską, poddać się szerokiej gamie zabiegów medycyny estetycznej lub fizjoterapii.  Są to jedynie niektóre z możliwości oferowanych przez Holmes Place SPA, które pomogą utrzymać właściwą formę fizyczną i poprawić nasze samopoczucie. Połączenie klubu fitness i wellness jest konsekwentną realizacją wizji marki Holmes Place: Inspiring people to live well – „Inspiruj ludzi, by dobrze żyli” oraz misji Move Well, Eat Well, Feel Well – „Ruszaj się dobrze, jedz dobrze, czuj się dobrze”.

 

Holmes Place to marka wywodząca się z Wielkiej Brytanii, posiadająca obecnie około 70 klubów na świecie i 400 000 klubowiczów.

 

Holmes Place wyróżnia się na tle miejsc oferujących podobne usługi przez serwis jaki oferuje, wysoki poziom obsługi klientów oraz indywidualne podejście do potencjalnego klubowicza. Jako wyznacznik efektywności przyjmowane jest zadowolenie klientów oraz ilość czasu, jaką spędzają oni w klubie.

 

W obecnej chwili Holmes Place współpracuje z międzynarodowym programem opracowanym przez Les Mills i oferuje swoim klubowiczom trzy programy treningowe z ich oferty: BodyPump (zajęcia ze sztangą, wzmacniające całe ciało), BodyBalance (połączenie jogi, pilatesu oraz tai chi), BodyCombat (zajęcia o charakterze wytrzymałościowym dla wszystkich fanów sztuk walk).

 

Prestiżowa lokalizacja, wysmakowany wystój i najwyższa jakość usług to połączenie, które zapewnia sukces i powodzenie wśród klientów. Dotyczy to w szczególności klubów fitness oraz salonów SPA – Holmes Place jest doskonałym przykładem miejsca, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

tagi: modne miejsce | Holmes Place |

podobne artykuły