PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MODNE MIEJSCE – CONCEPT STORE HORN&MORE

MODNE MIEJSCE – CONCEPT STORE HORN&MORE

Poznaj warszawski Horn&More – „zmysłowe miejsce dla zmysłowych ludzi”.

Horn&More otwarto w listopadzie 2008 roku. Miejsce to powstało z pasji i miłości do pięknych ubrań, akcesoriów i wnętrz. Jego twórcami są Adam Gutowski i Adam Rybak, niegdyś styliści i redaktorzy mody między innymi takich magazynów, jak Cosmopolitan i Glamour. Horn&More to połączenie butiku i galerii, gdzie można buszować wśród niszowych, ekskluzywnych marek, a jednocześnie podziwiać grafiki, zdjęcia i obrazy.

 

Twórcy Horn&More zadbali o współpracę z markami prowadzącymi bardzo restrykcyjną politykę dystrybucji swoich produktów. Większość z ich dostępna jest tylko w kilku starannie wyselekcjonowanych miejscach na świecie – domach towarowych Liberty, Harvey Nichols i Barneys oraz butikach multibrand - Corso Como, L'Eclaireur, Bondell, Quartier 206 i Dover Street Market. Horn&More zjamuje się także sprzedażą produkowanych w Polsce t-shirtów, akcesoriów i biżuterii – produkty te cieszą bardzo dużym uznaniem wśród klientów. Marki dostępne w Horn&More to, między innymi, Comme des Garcons, Etat Libre d'Orange, Tann Rokka, Lara Bohinc i Alphabeta.

 

Ten warszawski concept store wkrótce będzie obchdzoić trzylecie swojej działalności. Pomimo stosunkowo krótkiej obecności na mapie stolicy, butik zdążył uzyskać liczne wyróżnienia, w tym Doskonałość Mody Twój Styl 2010. Nam natomiast pozostaje jedynie zachęcić naszych Czytelników do obejrzenia zdjęć wnętrza i wypróbowania Horn&More na własnej skórze. Zmysłowe doznania gwarantowane!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: modne miejsce | butik | Horn&More |

podobne artykuły