Logotyp serwisu lamode.info
POP UP STORE LOUIS VUITTON PODCZAS FESTIWALU FILMOWEGO W CANNES

POP UP STORE LOUIS VUITTON PODCZAS FESTIWALU FILMOWEGO W CANNES

Festiwal Filmowy w Cannes rozpoczęty – z tej okazji Louis Vuitton otwiera wyjątkowy pop up store przy promenadzie Rue de la Croisette.

Louis Vuitton doskonale wie, jak świętować najważniejsze wydarzenia kulturalne na świecie. Z okazji 64. Festiwalu Filmowego w Cannes francuska marka, obok istniejącego już salonu otwiera pop-up store, który wystrojem będzie się odwoływał do słynnego wydarzenia. Motywem przewodnim w butiku będą stare filmy, a asortyment ograniczy się do spektakularnych wieczorowych sukni z kolekcji Cocktail Party by the Pool, wybranych modeli pret-a-porter, torebek i ozdób. Pop-up store zostanie otwarty wraz z rozpoczęciem festiwalu, a zatem dziś, 11 maja 2011, a czynny będzie do końca sierpnia. To wyjątkowe miejsce spełni nie tylko rolę tradycyjnego butiku – dodatkowo, organizowane tu będą zamknięte przyjęcia i spotkania.

 

Jeśli zatem ktoś wybiera się do na Lazurowe Wybrzeże, niech koniecznie zajrzy do Cannes, gdzie przy promenadzie Rue de la Croisette, znajdzie właśnie ów „znikający butik” legendarnej dziś francuskiej marki.

tagi: modne miejsce | butik | LOUIS VUITTON |

podobne artykuły