Logotyp serwisu lamode.info
HIPOALERGICZNA NOWOŚĆ – ECOLINE EVELINE COSMETICS

HIPOALERGICZNA NOWOŚĆ – ECOLINE EVELINE COSMETICS

Naturalne składniki oraz skuteczne działanie przeciwzmarszczkowe i liftingujące. Poznaj nowość Eveline Cosmetics – linię kremów do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltuECOline.

ECOline Eveline Cosmetics to nowa linia kremów do pielęgnacji twarzy, o udowodnionym działaniu przeciwzmarszczkowym i liftingującym, dedykowana kobietom w trzech grupach wiekowych:  30+, 40+, 50+. Preparaty ECOline służą pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu, dogłębnie nawilżając, odżywiając i w widoczny sposób redukując zmarszczki.

 

Sześć nowych, opracowanych na bazie naturalnych wyciągów  m.in. z żeń-szenia, róży francuskiej, hibiskusa, rokitnika czy łopianu, formuł przeznaczonych jest do pielęgnacji skóry na dzień i na noc.

 

Produkty ECOline Eveline Cosmetics doskonale wpisują się w aktualnie modny w kosmetologii trend eko. Ich naturalna baza składnikowa, pozbawiona niekorzystnych substancji – sztucznych barwników, silikonów, alkoholu czy olei mineralnych, czyni je produktami hypoalergicznymi, polecanymi także do pielęgnacji skóry wrażliwej i alergicznej.

tagi: eko | Eveline Cosmetics | pielęgnacja | uroda |

podobne artykuły