Logotyp serwisu lamode.info
HALLE BERRY NOWĄ TWARZĄ MARKI DEICHMANN

HALLE BERRY NOWĄ TWARZĄ MARKI DEICHMANN

Piękna aktorka i ikona stylu Halle Berry przedstawia swoją pierwszą kolekcję obuwia dla marki Deichmann. Sprawdźcie!

Była już Cindy Crawford, dziewczyny z zespołu Pussycat Dolls i Sugababes, a teraz przyszedł czas na światowej sławy aktorkę Hally Berry, która w tym roku będzie sygnować swoim nazwiskiem kolekcję butów marki Deichmann.

 

W linii 5th Avenue znajdziemy między innymi czółenka z odkrytymi palcami, rzymianki czy sandałki na klinowym obcasie, a wszystkie modele mają być kobiece i ponadczasowe.

 

„Moja kolekcja marki 5th Avenue to coś, co mnie inspiruje. Wybrane przeze mnie modele są klasyczne i lekkie, a przez to łatwo dopasować je do różnych stylizacji. Poza tym każda wielbicielka mody może sobie na nie pozwolić. Właśnie o to chodzi w mojej kolekcji.” – skomentowała Halle.

 

Kolekcja składająca się z trzydziestu modeli butów pojawi się w sklepach w 21 krajach Europy już 5. marca 2012, a promować ją będzie spot reklamowy autorstwa Michaela Hussmana, oczywiście z udziałem Halle Berry.

 

Współpracę z Halle podsumował właściciel firmy, Heinrich Deichmann: „Cieszymy się z podjęcia współpracy z Halle Berry. To znakomita artystka i światowa ikona stylu. Biorąc pod uwagę jej naturalny sposób bycia, uznajemy, że będzie absolutnie wiarygodną ambasadorkę mody, której kolekcja stanie się inspiracją dla wielu kobiet. Własna kolekcja to według Halle Berry urzeczywistnienie jednego z jej marzeń. Która z pań nie chciałaby sygnować swoim nazwiskiem kolekcji butów? To naprawdę wspaniałe doświadczenie.”

 

Jak oceniacie ten wybór?

tagi: Halle Berry | Deichmann | trendy wiosna lato 2012 |

podobne artykuły