PL / EN
GWIAZDY NA TOUS SPRING COCTAIL PARTY

GWIAZDY NA TOUS SPRING COCTAIL PARTY

Małgorzata Socha, Edyta Herbuś i Anna Czartoryska – zobaczcie, kto jeszcze przybyły na spotkanie z Rosą Oriol de Tous, dyrektor kreatywną marki Tous!

To był iście polsko-hiszpański wieczór pod znakiem misia! Na Tous Spring Coctail Party w nowoczesnych wnętrzach hotelu H15 przybyła zarówno rodzima delegacja w postaci gwiazd i dziennikarzy, jak i goście prosto z Półwyspu Iberyjskiego.

 

Po raz pierwszy nasz kraj odwiedziła bowiem osoba odpowiedzialna za cały sukces Tous na całym świecie, współwłaścicielka i zarazem dyrektor kreatywna marki – Rosa Oriol de Tous wraz z córką Rosą. To ona rozsławiła biżuterię z misiem, stworzyła kolekcję torebek, wprowadziła do sprzedaży pierwsze perfumy sygnowane przez Tous i niezaprzeczalnie była gwiazdą i gościem honorowym tego wieczoru.

 

A był on nietypowy przez mariaż mody i biznesu - bowiem nad całością wydarzenia patronat objęła Polsko-Hiszpańska Izba Gospodarcza, a wśród zaproszonych można było spotkać m.in. Ambasadora Hiszpanii, Radczynię Handlową Ambasady Hiszpanii oraz Radcę Ambasady Panamy.

 

W czasie tego wyjątkowego wydarzenia zaprezentowano również projekty z limitowanych kolekcji m.in. diamentowe kolie oraz biżuterię z rubinami i szmaragdami, które dostępne są wyłącznie na zamówienie.

 

Zobaczcie w galerii jak wyglądały gwiazdy na tym wyjątkowym spotkaniu! A było ich naprawdę sporo! Nie zawiodła również spodziewająca się dziecka, polska ambasadorka marki Tous – Małgorzata Socha. Wyglądała niesamowicie!

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Tous | Tous Spring Coctail Party | Małgorzata Socha | Rosa Oriol de Tous |

podobne artykuły