PL / EN
GWIAZDY NA PREZENTACJI KOLEKCJI SWAROVSKI JESIEŃ ZIMA 2013/14

GWIAZDY NA PREZENTACJI KOLEKCJI SWAROVSKI JESIEŃ ZIMA 2013/14

Biżuteryjna marka Swarovski swoją kolekcją na jesień zimę 2013/14 zabiera nas w daleką podróż. Zobaczcie też, jakie gwiazdy pojawiły się na prezentacji najnowszych projektów!

Podróż to czas, kiedy każdy z nas odkrywa nowe miejsca, wraca do tych ulubionych, odpoczywa i czerpie inspiracje z odwiedzanych zakątków świata. Właśnie ten proces – czerpania z tradycji najróżniejszych państw świata i zapamiętywania ich piękna w swojej najnowszej kolekcji uchwyciła marka Swarovski. Projekty na jesień zimę 2013/14 to wielka podróż Jedwabnym Szlakiem od Chin poprzez Himalaje, Indie aż do europejskiej Wenecji.  Każda biżuteryjna propozycja z kolekcji „Secret Treasures” to zaproszenie do dalekiej wyprawy.

 

Najnowsze projekty Swarovski dedykowane są kobiecie nowoczesnej i hołdują naturalnemu pięknu, które zostało przedstawione w czterech różnych odsłonach, które zaczerpnięto właśnie z tych odwiedzonych przez dyrektor kreatywną marki miejsc. Z Chin zapożyczono symbole ying i yang oraz elementy strojów ludowych. Himalaje dały projektom przezroczystość kryształu i mroźną zimową estetykę. Indie to bogactwo kolorów, kamieni szlachetnych i złota. Przepych ten do projektów wprowadziła zaproszona gościnnie artystka Shourouk. Wenecja z kolei to kolebka romantyzmu oraz karnawałowego przepychu bijącego z biżuterii Swarovski.

 

Na polskiej prezentacji kolekcji nie zabrakło oczywiście gwiazd – fanek marki. Wśród nich mogliśmy zobaczyć m.in. Edytę Herbuś, Katarzynę Zielińską, Agnieszkę Cegielską czy Agnieszkę Więdłochę.

 

Sprawdźcie, kogo jeszcze spotkaliśmy oraz co na kolejny sezon proponuje marka Swarovski.

 

video

CHANEL - BACKSTAGE POKAZU

tagi: prezentacja kolekcji Swarovski | kolekcja jesień zima 2013/14 | Edyta Herbuś | Katarzyna Zielińska | SWAROVSKI |

podobne artykuły