PL / EN
GWIAZDY NA PREZENTACJI KOLEKCJI BIZUU WIOSNA LATO 2013

GWIAZDY NA PREZENTACJI KOLEKCJI BIZUU WIOSNA LATO 2013

Piękne wnętrza, bajkowe projekty i mini pokaz mody! Zobaczcie także, kto pojawił się na warszawskiej prezentacji najnowszej kolekcji marki biuzuu!

Takiej prezentacji kolekcji dawno nie było. W pięknych wnętrzach hotelu H15 Boutique Apartments, w ubiegły wtorek dzięki scenografii Katarzyny Adamczyk przenieśliśmy się w rajski świat, w którym swoją najnowszą kolekcję na wiosna lato 2013 zaprezentowała polska marka bizuu. Projektantki Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak przedstawiły także linię rajstop i legginsów stworzonych w ramach współpracy z marką Gatta.

 

Gości zaskoczył przede wszystkim mini pokaz w choreografii Kasi Sokołowskiej, podczas którego w rytmie muzyki Florence and The Machine (widzimy się w sierpniu na Coke Live Music Festival ?) wkroczyły modelki prezentując nowe propozycje bizuu - pastelowe projekty, uzupełnione mocnymi nadrukami, kobiece fasony podkreślające sylwetkę i momentami nieco sportowe projekty. W dodatku jedną z modelek był mała dziewczynka prezentująca sukienkę z dziecięcej linii – little bizuu, która jest odpowiednikiem głównej części marki dla najmłodszych. W scenografii jak i na limitowanych t-shirtach pojawiły się także grafiki utalentowanej rysowniczki Ani Halarewicz, które ozdobiły również ostatni lookbook marki.

 

Wśród zaproszonych gości poza dziennikarzami modowych tytułów pojawiły się także gwiazdy m.in. Agnieszka Szulim, Anna Mucha, Natalia Siwiec, Joanna Horodyńska oraz Agnieszka Więdłocha. Zajrzyjcie koniecznie do galerii!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Gatta | kolekcja wiosna lato 2013 | Anna Mucha | Joanna Horodyńska | Agnieszka Szulim | Kasia Sokołowska | bizuu |

podobne artykuły