PL / EN
GWIAZDY NA POKAZIE ZIEŃ JESIEŃ ZIMA 2013/14

GWIAZDY NA POKAZIE ZIEŃ JESIEŃ ZIMA 2013/14

To jedno z wydarzeń, na których trzeba być! Udowodniły to gwiazdy, które pojawiły się na wczorajszym pokazie Macieja Zienia. Zobaczcie, kogo jeszcze poza Joanną Horodyńską, Natalią Siwiec i Katarzyną Zielińską spotkała redakcja LAMODE.INFO.

Dziennikarze, styliści, redaktorzy naczelni, gwiazdy, celebryci, inni projektanci, przyjaciele i znajomi oraz zaproszeni goście – jak co sezon, również na wczorajszym pokazie kolekcji Macieja Zienia na jesień zimę 2013/14, wokół wybiegu zasiadł komplet.

 

Główną część widowni stanowiły znane osoby, które w pierwszym rzędzie prezentowały kreacje z najwyższej półki. Tuż obok Pauliny Sykut-Jeżyny, Mariusza Czerkawskiego czy Katarzyny Glinki pojawiła się m.in. Joanna Horodyńska, która nie pozostawała niezauważona dzięki jaskrawozielonej ramonesce Rag&Bone. Jej koleżanka Ada Fijał wybrała polski akcent – sukienkę MMC z najnowszej kolekcji duetu.

 

Celebrytka Natalia Siwiec postawiła tym razem na wyjątkowo stonowany, całościowy retro look pojawiając się w sukience Macieja Zienia z kolekcji prezentowanej tego wieczoru na wybiegu. Podobnego wyboru dokonała Aneta Kręglicka, świetna wizytówka marki, która cała na biało w komplecie od projektanta, prezentowała się jak zawsze z klasą. Katarzyna Zielińska zaprezentowała się w eleganckiej spódnicy, którą przełamała t-shirtem z wizerunkiem żuka z poprzedniej kolekcji Macieja Zienia. Uwagę przykuwał także Tomasz Jacyków w Givenchy.

 

Jak wypadli Waszym zdaniem?

 

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: pokaz kolekcji jesień zima 2013/14 | Joanna Horodyńska | Aneta Kręglicka | Katarzyna Zielińska | Katarzyna Glinka | Natalia Siwiec | Maciej Zień |

podobne artykuły