Logotyp serwisu lamode.info
PLEJADA GWIAZD NA POKAZIE MACIEJA ZIENIA

PLEJADA GWIAZD NA POKAZIE MACIEJA ZIENIA "KALEIDOSCOPE" JESIEŃ ZIMA 2012

Maciej Zień może czuć się usatysfakcjonowany. Gwiazdy nie zawiodły i tłumnie zjawiły się w warszawskim hotelu Hilton, by podziwiać najnowszą kolekcję projektanta "Kaleidoscope". W pierwszym rzędzie podziwialiśmy top modelkę Magdę Frąckowiak. Kogo jeszcze? Sprawdźcie koniecznie!

Pokaz Macieja Zienia to wydarzenie, na którym po prostu trzeba być. Projektant już po raz drugi wybrał warszawski hotel Hilton na miejsce dla prezentacji kolekcji. Tym razem pokazał swe najnowsze dzieło, kolekcję na sezon jesień zima 2012 zatytułowaną "Kaleidoscope". I jak na kalejdoskop przystało różnorodność i ilość zaprezentowanych projektów wywołała wśród zgromadzonej publiczności spory zawrót głowy. A ta jak zwykle nie zawiodła. Na wydarzeniu tłumnie stawili się czołowi przedstawiciele mediów, w tym najbardziej gorące gwiazdy i celebryci polskiego showbiznesu.

 

W pierwszym rzędzie dzieła projektanta podziwiała piękna top modelka Magdalena Frąckowiak. Wśród publiczności wypatrzyliśmy też menedżerkę Anji Rubik, Lucynę Szymańską. Projekty oklaskiwały także Joanna Przetakiewicz, Aleksandra Kwaśniewska, Omenaa Mensah, Beata Sadowska, Justyna i Magda Steczkowskie, Anna Puslecka (w sukience Agaty Wojtkiewicz), Katarzyna Glinka i Katarzyna Niezgoda. 

 

Sprawdźcie koniecznie kalejdoskop gwiazd, który tłumnie zawitał na pokaz jednego z czołowych polskich projektantów. 

 

tagi: Zień | Magda Frąckowiak | Maciej Zień | Joanna Przetakiewicz |

podobne artykuły