PL / EN
GWIAZDY NA KONFERENCJI PRASOWEJ AVON - RELACJA

GWIAZDY NA KONFERENCJI PRASOWEJ AVON - RELACJA

Małgorzata Socha, Joanna Koroniewska i Edyta Herbuś w barwnych letnich stylizacjach na ostatniej konferencji prasowej marki Avon opowiadały o m.in. byciu jej ambasadorkami, o istocie piękna i kosmetykach.

W zabytkowych pofabrycznych budynkach, w kompleksie Soho Factory, w jednej z najpopularniejszych restauracji na Pradze – Warszawa Wschodnia – pod koniec czerwca spotkali się wszyscy miłośnicy kosmetyków Avon na czele z jej ambasadorkami. A marka ma ich aż trzy!

 

Na pewno kojarzycie reklamę zapachów z Edytą Herbuś, Joanną Koroniewską i Małgorzatą Sochą, w której każda zaprezentowała się zupełnie inaczej, w swoim stylu, ale zawsze bardzo kobieco. Tego dnia, wyjątkowo spotkały się wszystkie razem z zaproszonymi gośćmi i opowiedziały m.in. o współpracy z marką, za co ją kochają, czym jest dla nich piękno oraz zdradziły sekrety ich perfekcyjnego wyglądu. Zapowiedziały także kolejne kampanię ze swoim udziałem.

 

Podczas konferencji zaprezentowano także kolejną kolekcję kosmetyków Avon do makijażu – o nowych, wyrazistych kolorach, która powstała w odpowiedzi na oczekiwania klientek. Nowe produkty zaprezentowała na modelkach makijażystka marki – Hanna Knopińska-Grzenkowicz - która podzieliła się przy tym znajomością i wiedzą na temat najnowszych trendów w makijażu.

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Edyta Herbuś | Małgorzata Socha | Joanna Koroniewska | AVON |

podobne artykuły