PL / EN
GWIAZDY KOCHAJĄ BIŻUTERIĘ TOUS

GWIAZDY KOCHAJĄ BIŻUTERIĘ TOUS

Zastanawiacie się, jaką biżuterię noszą polskie gwiazdy? Odpowiedź jest prosta. Małgorzata Socha, Anna Czartoryska i Edyta Herbuś wybrały projekty włoskiej marki Tous.

 Kto nie kojarzy słynnego symbolu misia włoskiej marki Tous? Jest nie tylko ulubieńcem kobiet na całym świecie, ale także naszych rodzimych gwiazd. Biżuteria sygnowana jego wizerunkiem sprawdza się zarówno podczas wieczorowych wyjść jak i mniej formalnych spotkań. Polskie celebrytki – aktorki Małgorzata Socha, Anna Czartoryska i Katarzyna Zielińska oraz tancerka Edyta Herbuś a także córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewska – są wiernymi fankami marki.

 

Już wielokrotnie przed obiektywami fotografów na premierach oraz pokazach mody prezentowały najnowsze propozycje marki od zegarków poprzez kolczyki i na pierścionkach kończąc. Ambasadorka Tous, Małgorzata Socha upodobała sobie również czarną, skórzaną torbę zwieńczoną złotym symbolem misia.

 

Zobaczcie, co na różne okazje z kolekcji marki wybrały polskie gwiazdy, które wiedzą, że biżuteria powinna subtelnie dopełnić każdą stylizację.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Tous | Małgorzata Socha | Edyta Herbuś | Anna Czartoryska |

podobne artykuły