PL / EN
POKAZ KOLEKCJI GUCCI WIOSNA LATO 2013 – JETSET DELUXE

POKAZ KOLEKCJI GUCCI WIOSNA LATO 2013 – JETSET DELUXE

Frida Giannini po raz kolejny pokazała projekty precyzyjne, spójnie skomponowane i samowystarczalne – zobaczcie najnowszą, wiosenno-letnią kolekcję Gucci.  

 

Kolor, sylwetka, szyk. Te trzy hasła Frida Giannini, dyrektor kreatywny domu mody Gucci, opanowała do perfekcji, czemu dała wyraz najnowszą, wiosenno-letnią kolekcją włoskiej marki. Pokazała czym  jest prostota w stylu jetset – daleka od minimalizmu, ale równie jak on samowystarczalna.

 

Po pierwsze zatem – kolor. Pokaz rozpoczęła seria sylwetka w koralowym różu, później przyszła kolej na kobalt, turkus, zieleń, by  poprzez słoneczny odcień żółci i pojedyncze sylwetki w printach  przejść do wieczorowych czerni i bieli.

 

Po drugie – sylwetka, której rola jest kluczowa przy szyku jetset. Smukła linia, wysoka talia – najczęstszym połączeniem była tunika zebrana paskiem w pasie oraz długie  spodnie o rozszerzanych nogawkach. Zmysłowe rozcięcia i dekolty na plecach dodają całości pikanterii, podobnie jak falbany  over-size.

 

Po trzecie zaś – szyk, tkwiący w prostocie - klucz do niepowtarzalnego stylu jetset, który propagowała między innymi Jackie Onassis, wielka ambasadorka domu mody Gucci (jej imieniem ochrzczono jeden z modeli torebek). Sekretem Fridy Giannini jest tu jej niezaprzeczalny talent – który niezmiennie podziwiamy i którego jesteśmy wielkimi fanami. Według nas kolekcji należy się owacja na stojąco!

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Gucci | Frida Giannini | trendy wiosna lato 2013 | Gucci wiosna lato 2013 |

podobne artykuły