PL / EN
GUCCI - KAMPANIA WIOSNA LATO 2017

GUCCI - KAMPANIA WIOSNA LATO 2017

Apoteoza piękna, wolności i niczym nieskrępowanej zabawy - to mógł stworzyć tylko Alessandro Michele!

Jeśli chodzi o pomysłowość i rozmach, Alessandro Michele nie ma sobie równych. Projektant w trakcie swojego kreatywnego zarzadzania marką, które objął w styczniu ubiegłego roku, nie tylko przekierował markę z wieloletnimi tradycjami na nowy tor zmieniając niejako bieg jej historii, ale też wypracował sobie własną estetyczną jakość i język – niepodrabialny, jednocześnie oryginalny i niesamowicie uniwersalny, który dzięki temu połączeniu cech znalazł rzesze wielbicieli i fanów.

 

Kampania wiosna lato 2017 odcina się znacząco od realizacji innych marek, za to pozostaje wierna duchowi Gucci. Na pograniczu mody i sztuki, do której bez wątpienia można zaliczyć wizualne przedstawienia kolekcji projektanta powstała realizacja, która jest czymś znacznie więcej niż tylko ilustracją wiosennej propozycji projektanta.  

 

Wild Days and Nights in Rome to fiesta ekscentryczności, surrealizmu i nonszalancji w formie kompletnego szaleństwa. Kolor, dynamika, egzotyczne zwierzęta (do których nota bene projektant ma widoczną słabość)  – a wszystko to w biały dzień na ulicach Rzymu.

 

Glen Luchford, który tradycyjnie odpowiedzialny był za zdjęcia i film, stanął na wysokości zadania: duch młodości i lat 70., którego symbolizują modele (Daisy Svikovic, Dwight Hoogendijk i Lorens Miklasevics) i towarzyszące im wspomniane dzikie zwierzęta umiejscowieni w typowo włoskich lokalizacjach, m.in. nad fontanną di Trevi to nic innego jak apoteoza życia, piękna i wolności na włoską modłę. Doskonałe!

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: DIOR - KAMPANIA WIOSNA LATO 2017

 

ZOBACZ TEŻ: CELINE - KAMPANIA WIOSNA LATO 2017

video

INSIDE CHANEL – GABRIELLE, A REBEL AT HEART

tagi: Gucci | kampania | wiosna lato 2017 | Alessandro Michele |

podobne artykuły