PL / EN
GUCCI BEAUTY - (NIE)TYPOWE PIĘKNO W KAMPANII SZMINEK 2019

GUCCI BEAUTY - (NIE)TYPOWE PIĘKNO W KAMPANII SZMINEK 2019

Intrygująca, poruszająca temat tabu i naturalna kampania, które ma zmienić postrzeganie kobiecego piękna.

Marka Gucci Beauty dzięki swojej kampanii szminek 2019 pokazała, że piękno tkwi w różnorodności, a niedoskonałość może być największym, przyciągającym uwagę atutem. Poznajcie szczegóły i inspiracje towarzyszące stworzeniu 58 szminek włoskiego brandu!

GUCCI BEAUTY – NIESTANDARDOWA KAMPANIA SZMINEK

W najnowszym projekcie Gucci Beauty 2019, stanowiącym efekt kolaboracji Alessandro Michele z Martinem Parrem, zaprezentowano uśmiechy modelek i gwiazd, które nie do końca są perfekcyjne. Z diastemą, krzywym zgryzem czy innymi wadami, obrazują naturalny i (nie)typowy wymiar piękna. Dzięki zabiegowi sama kolekcja kosmetyków staje się jeszcze bardziej dostępna dla każdej kobiety, nie tylko tej z okładek magazynów o idealnej cerze. Intrygujące przesłanie skłania do refleksji nad współczesnym kanonem piękna i poszukiwaniem jego w (na pozór) zwyczajnej formie.

Gucci Beauty - kampania szminek 2019 na Instagramie

GUCCI BEAUTY 2019 – GWIAZDY W KAMPANII

W kampanii Gucci Beauty 2019 bierze udział Dani Miller, punkowa piosenkarka, której uwagę zwraca zgryz. Gwiazda promuje szminkę Goldie Red nr 25 w odcieniu klasycznej, soczystej czerwieni - flagowy kosmetyk kolekcji. Przerysowane, wyraziste makijaże dopełniają oczy wyciągnięte kocią kreską bądź pomalowane wrzosowymi cieniami do powiek. Kontrastują z ekscentrycznymi stylizacjami na bazie ubrań w panterkę czy kolorowych futer. Modelki i gwiazdy wymawiają słowa „Be Bold. Be Bright. Be Beautiful”.

GUCCI BEAUTY 2019 – KOLEKCJA SZMINEK

Nowe szminki z kolekcji Gucci Beauty 2019 znajdują się w złotych, eleganckich opakowaniach dekorowanych wzorem art déco. Dostrzeżecie na nich także florystyczne retro motywy np. w formie róż spotykanych na chustach, które można kupić na jarmarkach. Występują m.in. w odcieniach czerwieni i nude, i mają satynowe wykończenie. Edycja szminek Gucci Beauty 2019 została zainspirowana wizerunkiem m.in. Grety Garbo.

POLECAMY: GUCCI WIOSNA LATO 2019 – ZŁOTA ERA HOLLYWOOD W KAMPANII WŁOSKIEJ MARKI

Kosmetyki kupicie na stronie online włoskiej marki w cenie ok. 170 pln.

W galerii prezentujemy kontrowersyjne zdjęcia kampanii szminek Gucci Beauty 2019. Co Wy myślicie o takiej formie projektu?

video

MMC - POKAZ JESIEŃ 2021

tagi: Gucci | Gucci Beauty | kampania | wiosna lato 2019 | Alessandro Michele |

podobne artykuły