PL / EN
ZŁOTA ERA HOLLYWOOD W KAMPANII GUCCI WIOSNA LATO 2019

ZŁOTA ERA HOLLYWOOD W KAMPANII GUCCI WIOSNA LATO 2019

Błysk i cekiny, czyli powrót do czasów Marilyn Monroe.

Kampania Gucci na wiosnę lato 2019 nawiązuje do złotej ery Hollywood i przenosi widzów do świata legendarnych musicali z lat 40. i 50 oraz stylizacji Marilyn Monroe z filmu „Mężczyźni wolą blondynki”.

GUCCI – KAMPANIA ZAINSPIROWANA ZŁOTĄ ERĄ HOLLYWOOD

W kampanii #Guccishowtime na wiosnę lato 2019 pojawiły się sceny z musicali, takich jak „Amerykanin w Paryżu”, „Wszyscy na scenę”, „Nie ma jak show” czy „Deszczowa piosenka”. Alessandro Michele (dyrektor kreatywny marki) i Glen Luchford (fotograf) przenieśli widzów do świata popkultury, złotej ery muzycznych inspiracji rodem z Hollywood oraz występów m.in. Marilyn Monroe („Mężczyźni wolą blondynki”). Modelki i modele występowali w roli ówczesnych gwiazd kina i wykonywali identyczne układy taneczne jak te sprzed lat. W krótkich filmikach mogliście usłyszeć oryginalne utwory musicali z lat 50. i 60., a motywem przewodnim była piosenka „There’s No Business Like Show” Irvina Berlina.

Kampania Gucci na wiosnę lato 2019: inspiracje z musicali (fot. Glen Luchford)

GUCCI – STYLIZACJE W KAMPANII WIOSNA LATO 2019

Inspiracje złotą erą Hollywood symbolizowały przede wszystkim ubrania i dodatki z najnowszej, wiosenno letniej kampanii Gucci 2019. Wśród nich pojawiły się cekinowe sukienki z frędzlami, plisowane modele z koronką, różowe futra, spektakularne kreacje z kokardami oraz żabotami i jedwabne modele. Splendor, błysk glamour oraz bogactwo biżuterii np. diamentowe tiary wpisały się w styl gwiazd wspomnianych dekad. Całość uzupełniły eleganckie fryzury na bazie błyszczących fal i makijaże, w których królowały czerwone usta oraz brokatowe powieki.

POLECAMY: GUCCI - POKAZ WIOSNA LATO 2019

W galerii prezentujemy kampanię Gucci na wiosnę lato 2019, która przeniesie Was oczami wyobraźni do złotej ery Hollywood. Gotowi?

video

CZERWONE USTA TUTORIAL

tagi: Gucci | kampania | wiosna lato 2019 | historia mody | Alessandro Michele |

podobne artykuły