PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
RIHANNA – KOLOROWE KOSMETYKI FENTY BEAUTY NA LATO 2019

RIHANNA – KOLOROWE KOSMETYKI FENTY BEAUTY NA LATO 2019

Powrót pomadek w odcieniu balonowej gumy! 

Marka Fenty Beauty zdobyła uznanie dzięki wprowadzeniu na rynek urody gamy kosmetyków w odcieniach nude. Dzięki temu wachlarzowi opcji, każda kobieta może wybrać odpowiedni dla siebie ton podkładu, dopasowany idealnie do skóry. W 2019 roku, Rihanna idzie o krok dalej i wprowadza do swojej linii, kolorowe pigmentowane pomadki oraz eyelinery, które cechuje „satynowe wykończenie, czarujące na każdym typie skóry”. Odkryjcie nowości na rynku beauty w wydaniu gwiazdy z Barbadosu!

RIHANA – KOLOROWE KOSMETYKI FENTY BEAUTY 2019

Dostępne w perfumeriach Sephora kosmetyki stworzone przez gwiazdę z Barbadosu zdobyły nie tylko serca klientek, ale też uznanie wizażystów i modelek. Rihanna podkreśla swój udział w tworzeniu produktów, ale też dbałość o to, aby jej produkty były odpowiednie dla kobiet na całym świecie. Stąd też w kolekcji pojawiło się aż 40 odcieni podkładów.

W tym sezonie Rihanna idzie jednak o krok dalej, wprowadzając na rynek intensywne, wibrujące barwy, które kryją się w pigmentowanych pomadkach. W wiosenno-letniej odsłonie kolekcji 2019 znajdziecie odcienie, takie jak balonowa guma do żucia (Alpha Doll) czy jasny błękit (Motorboat). Radosne, pastelowe i tryskające energią, doskonale podkreślą beztroski charakter stylizacji i odmłodzą. Odcienie nazwane Poutsicle cechuje „soczyste, satynowe wykończenie, które będzie czarować na każdym typie skóry”. Linia składa się także z kolorowych eyelinerów Vivid Trios, Beacay oraz Beawatch, zwracających uwagę neonowymi barwami i wyposażonych w precyzyjny pędzel .

POLECAMY: LINIE KOSMETYCZNE GWIAZD 

Najnowsza linia kosmetyków Fenty Beauty będzie dostępna w sklepach od 10 maja 2019. Data premiery w Polsce nie jest jeszcze znana.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: kosmetyki | marki | Fenty Beauty | wiosna lato 2019 | TRENDY | RIHANNA |

podobne artykuły