PL / EN
CHANEL CRUISE 2019: VISION D’ASIE : LUMIÈRE ET CONTRASTE

CHANEL CRUISE 2019: VISION D’ASIE : LUMIÈRE ET CONTRASTE

Lato w makijażu stanie pod znakiem zmysłowości i praktyczności oraz odejścia od klasycznego podejścia do urody w wakacyjnym sezonie. 

Kobieta jest tak dobra, jak światło i spokój, którymi emanuje” – Gabrielle Chanel

CHANEL CRUISE 2019 – KOLEKCJA VISION D’ASIE : LUMIÈRE ET CONTRASTE

Najpierw blask, a potem ciemność – polaryzacja światła przechodzi przez wyraziste kreacje piękna autorstwa Lucii Pici w kolekcji cruise 2019. Drugi rozdział, będący hołdem złożonym współczesnej Azji Wschodniej przez dyrektor kreatywną CHANEL Makeup, jest ukształtowany jej dążeniem do zgłębienia nieodkrytych optycznych skarbów, które można znaleźć na mniej uczęszczanych drogach. Skupiając swój nienasycony wzrok na codziennych detalach fotografowanych na ulicach Tokio i Seulu, a następnie izolując i wydobywając ich surową energię oraz abstrakcyjne walory, Lucia ujawniła całkowicie nowe podejście do definiowania cech za pomocą samego światła.

Pragnęłam uchwycić sens obecności we Wschodniej Azji; sama jej atmosfera wprowadza w wibracje” – wyjaśniła Pica. „Dopiero po analizie zdjęć uzyskałam prawdziwy sens kolekcji i jest oczywistym, które elementy zdjęć stały się inspiracją dla poszczególnych produktów. Jest to więc nieco ostrzejsza kolekcja cruise, ale o subtelnych konturach”.

Zobacz też: CHANEL Les Beiges 2019 w interpretacji redaktor naczelnej Agaty Tanter

W kolekcji VISION D’ASIE : LUMIÈRE ET CONTRASTE (tłum.: Wizja Azji: Światło i Kontrast) satynowe tekstury stosowane są do delikatnego rzeźbienia cery. Zgodnie ze swoim zamiłowaniem do kontrastów, Lucia Pica łączy jasne odcienie i miękkie faktury z intrygującymi akcentami o wysokim połysku na oczach i ustach, aby uzyskać spektakularny efekt.


Takie śmiałe momenty są kluczowe w rytuale, który podnosi rywalizację między jasnością a ciemnością do gry niuansami i zaskoczeniem. „W tej chwili to kolor zapewnia cień, a połysk rzuca światło na zewnątrz” – podsumowuje Pica.

Łatwość aplikacji jest kluczowa w każdym elemencie kolekcji. W linii cruise 2019 znajdują się wyrafinowane tekstury i kolory, ale nacisk na kontrasty i warstwy zapewnia, że beztroskie eksperymenty zawsze są tu zawsze mile widziane.

Lato w makijażu stanie pod znakiem zmysłowości i praktyczności oraz odejścia od klasycznego podejścia do urody w wakacyjnym sezonie. Atmosferyczne światło Azji Wschodniej inspiruje kolekcję cruise 2019, której intensywność tkwi w kontraście między subtelnymi konturami i akcentami o wysokim połysku.

Kobieta, która nosi tę kolekcję, interesuje się subtelnościami rzeczywistości, której odkrywanie trwa nieustannie…

CHANEL MAKEUP CRUISE 2019 – TWARZ

VISION D’ASIE : LUMIÈRE ET CONTRASTE nie koncentruje się na cieniowaniu, a świetlistości, o czym świadczy wyjątkowa paleta DUO BRONZE ET LUMIÈRE, która nadaje cerze lekkie odcienie beżowo-brzoskwiniowe lub złoto-czekoladowe, idealne na lato.


CHANEL MAKEUP CRUISE 2019 – OCZY

Konturowanie wokół oczu należy do najbardziej śmiałych elementów kolekcji cruise 2019. W połączeniu z połyskiem, powstaje odważny look inspirowany tajemniczymi plamami i abstrakcyjnymi zdjęciami Pici uchwyconymi w Azji.

Kredka STYLO OMBRE ET CONTOUR może być używana na linii zewnętrznej lub wewnętrznej rzęs lub zblendowana do smoky eyes. Dwa matowe i dwa błyszczące cienie z palety LES 4 OMBRES doskonale występują solo lub w połączeniu z kredką. Efekt połysku wzmocnią osobne cienie OMBRE PREMIÈRE GLOSS.


CHANEL MAKEUP CRUISE 2019 – USTA

Dwa eleganckie odcienie dla ust odzwierciedlają inspiracje Pici zaczerpnięte w Azji Wschodniej – to zaróżowiony beż oraz przydymiony róż z palety ROUGE COCO FLASH. Chociaż pomadki są wystarczająco matowe, by nosić je na policzkach, na ustach pozostawiają zroszony połysk, który zapewnia zdrowy look, tak pożądany w letnim okresie.

Zarówno pomadka ROUGE COCO FLASH, jak i błyszczyk ROUGE COCO GLOSS [dostępny tylko w USA i Japonii – przyp.red.] eksponują usta, nadając jednocześnie głębie spojrzeniu” – przekonuje Lucia Pica.


CHANEL MAKEUP CRUISE 2019 – PAZNOKCIE

Koniec wycieczki po Japonii i Korei Południowej jest egzotyczny i zadziwiający dla zachodniego oka. To pamiątka pod postacią lakierów do paznokci LE VERNIS w odcieniach beżu ze złotymi refleksami, fiołkowej szarości i lawendy.

Polecamy: CHANEL Les Beiges 2019 - naturalny makijaż nowej ery


video

INSIDE CHANEL – GABRIELLE, A REBEL AT HEART

tagi: Chanel Makeup | Lucia Pica |

podobne artykuły