PL / EN
CHANEL LES BEIGES 2019 – NOWA ERA NATURALNEGO PIĘKNA

CHANEL LES BEIGES 2019 – NOWA ERA NATURALNEGO PIĘKNA

Pochwała naturalności.

 

CHANEL LES BEIGES – NOWA ERA NATURALNOŚCI

Inspirowana efektem powietrza na skórze, linia LES BEIGES od CHANEL przedstawia nowe intuicyjne pielęgnacyjne kroki. Stworzona dla kobiet, który szukają autentyczności i wolności, „dotlenia” cerę, naśladując każdy niuans nagiej skóry na świeżym powietrzu. Z kolei paleta kolorów wywołuje pragnienie subtelnego wyrafinowania. Naturalny, zdrowy blask jest ponadczasowy i rozpoznawalny.

 Z LES BEIGES, Lucia Pica, Dyrektor Kreatywna CHANEL Makeup, dąży do lekkich jak powietrze tekstur. Wspólnie z CHANEL Makeup Creation Studio i CHANEL Research, prezentuje na 2019 rok absolutnie nową wizję cery i przenosi nas poza pigment. Po raz pierwszy, technologia mikroprzepływowa – stosowana już w kosmetykach do pielęgnacji i zapachach – wykorzystuje swoją magię w pracy ze świeżą wodą i daje wyjątkowy efekt nagiej skóry. „LES BEIGES WATER-FRESH TINT to nowy produkt do makijażu, który wydobywa naturalne kobiece piękno. Nosi się go jak subtelną, niewykrywalną drugą skórę” – wyjaśnia Lucia Pica.

Linia LES BEIGES sprawia, że naturalność staje się stylem samym w sobie, a elegancja oczywistą prawdą. W 2019 roku kolor promieniuje na ustach dzięki balsamowi LES BEIGES HEALTHY GLOW LIP BALM, aby wzmocnić naturalną zdrową poświatę, podczas gdy oczy zostają podkreślone barwną bryzą przy użyciu palety LES BEIGES NATURAL EYESHADOW PALETTE. Jeśli zaś chodzi o kultowy puder LES BEIGES HEALTHY GLOW SHEER POWDER, ujawnia on swój charakterystyczny podpis, aby uczynić go jeszcze bardziej pożądanym.

ZOBACZ TEŻ: AGATA TANTER Z WIZYTĄ W PIERWSZYM BUTIKU CHANEL W POLSCE

 

CHANEL LES BEIGES WATER-FRESH TINT – ELEGANCJA NIESKAZITELNEGO I SWOBODNEGO PODKŁADU

Wymyślony przez Lucię Picę, Globalną Dyrektor Kreatywną Makijażu i Projektantkę Koloru CHANEL, we współpracy z CHANEL Makeup Creation Studio and CHANEL Research, LES BEIGES WATER-FRESH TINT oferuje oryginalną wizję podkładu i zapewnia ekspresję koloru tak czystą, że niewidoczną na skórze. Z tym naturalnym finiszem, nowość LES BEIGES pozwala skórze oddychać i eksponuje piękno każdej kobiety. „Jego świeża, wodna i ultra delikatna konsystencja staje się jednością z wrodzonym pięknem skóry dla naturalnego i świetlistego efektu” – deklaruje Lucia Pica.


Technologia uwydatniająca prostotę

Nieustannie poszukując nowych tekstur, CHANEL przesuwa granice innowacji z LES BEIGES WATER-FRESH TINT. Dzięki zastosowaniu mikroprzepływów w produkcie bazowym po raz pierwszy, CHANEL Research wynalazł makijaż typu tzw. naga skóra o niespotykanej świeżości i naturalnym, świetlistym i przejrzystym finiszu. Opatentowany proces mikroprzepływowy umożliwia ograniczenie liczby składników i połączenie wodnistej fazy rozpuszczalnej w wodzie i fazy rozpuszczalnej w oleju w jednej formule, bez emulgatora. W rezultacie wiele mikrokropelek oleju z drobną i zanikającą powłoką, wypełnionych czystymi pigmentami, zawieszonych jest w przezroczystej i żelowej fazie wodnej.

Kaskada wrażeń

Przesiąknięty wodą, LES BEIGES WATER-FRESH TINT dostarcza unikalne doznania zmysłowe, rozpraszając tylko odpowiednią dawkę pigmentów, bez zbędnych ilości. W kontakcie ze skórą jego żelowa konsystencja uwalnia środki nawilżające: roślinną glicerynę i ekstrakt z tamaryndowca. Zapewnia skórze wysoki procent wody dla intensywnego i natychmiastowego odczucia świeżości. Następnie woda odparowuje, ustępując miejsca delikatnym olejkom o zapachu inspirowanym neroli, zapewniając wspaniałe uczucie komfortu. Mikrokropelki topią się na skórze, uwalniając pigmenty, które stają się jednością z cerą. Skóra jest niesamowicie rozświetlona i natychmiast wyrównywana z przejrzystym wykończeniem. Jest upiększona i odświeżona z subtelnym odczuciem, jakby ożywiła ją bryza.

Gama 6 odcieni

LES BEIGES WATER-FRESH TINT występuje w 6 odcieniach: jasnym, średnim jasnym, średnim, średnim plus, lekko głębokim i głębokim.

 

CHANEL LES BEIGES HEALTHY GLOW SHEER POWDER  - PODPIS LES BEIGES

Wszystko zaczęło się od LES BEIGES HEALTHY GLOW SHEER POWDER. Za tym kultowym już pudrem kryło się pragnienie wyzwolenia cery z rytmu pór roku i mody. Niezwykła świeżość. Oczywisty i niezbędny zdrowy blask. W tym roku LES BEIGES HEALTHY GLOW SHEER POWDER oferuje nowe limitowane opakowania. Występujący w siedmiu odcieniach (nr 10, nr 20, nr 30, nr 40, nr 50, nr 60, nr 70), umieszczony jest w podpisanym czarno-beżowym futerale z podpisem „Chanel” w stylu odręcznym. Spontaniczny podpis, dokładna replika tego autorstwa Gabrielle Chanel – wytłoczona jest również na samym pudrze.


 

LES BEIGES NATURAL EYESHADOW PALETTE – NIEZBĘDNA PALETA

Lucia Pica doskonale rozumie, które kolory podkreślają naturalne piękno nagiej skóry. Zafascynowana oczywistą elegancją kolekcji LES BEIGES i łatwością, z jaką odcienie wyrażają się na skórze, wymyśliła nowy rodzaj palety. Każde z dziewięciu naturalnych cieni do powiek w LES BEIGES NATURAL EYESHADOW PALETTE ma wyraźne oznaki zdrowego, zewnętrznego blasku. Zwiewny beż, odbijający światło różowy beż, surowe kakao, jasna skóra, blask księżyca, matowe khaki, gorąca czekolada, mineralny brąz i sienna… Karta kolorów Pantone inspirowana najbardziej wibrującymi warstwami ziemi. Każdy z dziewięciu kolorów jest kompatybilny ze wszystkimi odcieniami skóry, od najjaśniejszych do najciemniejszych.

 

LES BEIGES HEALTHY GLOW LIP BALM INTENSE – USTA MUŚNIĘTE ZEWNĘTRZNYM BLASKIEM

Balsam do ust LES BEIGES HEALTHY GLOW LIP BALM INTENSE natychmiast upiększa cerę dodając wargom wibrującego koloru. Luica Pica ośmieliła się stworzyć ceglastą czerwień inspirowaną barwą kortu tenisowego. Ten zaskakujący odcień jest zaprojektowany tak, aby naturalnie łączył się z wszystkimi kolorami cery. Jego kremowa, rozpływająca się konsystencja, złożona z pochodnej witaminy E i masła moringa, odżywia, chroni i otula wargi w cudowny sposób. Na ustach kolor wydaje się świetlisty i czysty. LES BEIGES HEALTHY GLOW LIP BALM INTENSE można nakładać samodzielnie lub w połączeniu ze szminką CHANEL.

 

MARINE VACTH – NOWA TWARZ CHANEL LES BEIGES

CHANEL wybrało Marine Vacth na nową twarz linii makijażowej LES BEIGES. Dyskretna i tajemnicza francuska aktorka to wolna i niezależna kobieta. W harmonii ze sobą, doskonale utożsamia wartości kolekcji: naturalne piękno, prostotę, wolność i zdrowy blask.

Wschodząca gwiazda francuskiego kina, Marine Vacth jest muzą CHANEL od 2017 roku, kiedy reprezentowała kolekcję cruise 2017-2018. Znana przede wszystkim ze swoich ról z filmów „Mój kawałek tortu” Cédrica Klapischa, a także „Młoda i piękna” oraz „Podwójny kochanek” w reżyserii François Ozona, wkrótce znowu podbije srebrny ekran obrazem „Gdybyś mu zajrzał w serce” Joan Chemli.

 

Więcej o nowościach CHANEL piszę na swoim Instagramie redaktor naczelna Agata Tanter: https://www.instagram.com/agatatanter/

video

VERSACE WIOSNA LATO 2019

tagi: Chanel Makeup | Lucia Pica |

podobne artykuły