PL / EN
GIAMBATTISTA VALLI X H&M – BAŚNIOWY LOOKBOOK 2019

GIAMBATTISTA VALLI X H&M – BAŚNIOWY LOOKBOOK 2019

Kolekcja dla romantyczek i buntowniczek. 

Efekty kolaboracji Giambattisty Valli z H&M zobaczymy już 7 listopada 2019 w sklepach szwedzkiej sieciówki na całym świecie. A już w maju do sprzedaży trafiły pierwsze projekty zwiastujące limitowaną linię. Będzie baśniowa, subtelna i romantyczna na bazie tiuli, czyli taka jaka od lat definiuje twórczość kreatora mody. Nie zabraknie także przełamujących całość tendencji pod postacią malowniczych bluz z motywem sztuki czy wiązanych butów nawiązujących do ciężkich brzmień muzycznych.

GIAMBATTISTA VALLI X H&M – BAŚNIOWA KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20

„Jestem niesamowicie podekscytowany współpracą. Dzięki H&M będę mógł dotrzeć ze swoją wizją stylu i estetyki do jeszcze szerszego grona odbiorców. Chcę dzielić się swoją miłością do piękna, zapisać się w najpiękniejszych wspomnieniach i być częścią historii miłosnych fanów mody z całego świata” – powiedział Giambattista Valli. Zgodnie z tym pragnieniem, kreator stworzył romantyczną linię, w której dominowały bluzki z fantazyjnymi żabotami, futra w zwierzęce printy, kurtki pokryte ludowym deseniem oraz koronkowe botki na szpilce. Z jednej strony, kolekcję definiowały bajkowe, lekkie tkaniny, takie jak tiul. Z drugiej, pojawiły się skóry, monogramy na rajstopach i T-shirty.

Giambattista Valli - różowa sukienka (fot. Kyle Weeks)

GIAMBATTISTA VALLI X H&M – GWIAZDY NA GALI AMFAR W CANNES

H&M, szwedzka sieciówka połączyła siły z projektantem, słynącym z tworzenia baśniowych, tiulowych kreacji. Giambattista Valli jest przecież nazywany paryskim mistrzem sztuki, piękna i finezji. Pierwsze efekty współpracy widzieliśmy podczas gali amfAR w Cannes. To właśnie tam w lirycznych strojach na bazie delikatnych tkanin, takich jak tiul wystąpiły gwiazdy i muzy kreatora mody: Kendall Jenner, Bianca Brandolini, Ross Lynch, H.E.R. (Gabriella Wilson) oraz ambasadorka kolekcji, Chiara Ferragni. Włoska blogerka miała na sobie pudrowo-różową mini z trendem, zdobioną dekoltem V. Kendall Jenner, z kolei prezentowała się w spektakularnej, wielowarstwowej kreacji w odcieniu shocking pink, dekorowanej wstążką.

GIAMBATTISTA VALLI X H&M – BAROKOWA KAMPANIA W RZYMIE

Ujęcia do kampanii Giambattista Valli wykonano w Rzymie, czyli mieście, w którym urodził się kreator mody. Włoski klimat doskonale współgrał także z ambasadorką kolekcji, Chiarą Ferragni, która wystąpiła w różanej sukience. Kendall Jenner, z kolei zaprezentowała czerwony krótki model z trenem. Wyjątkową scenerię tworzyły malownicze ogrody oraz wyrafinowane wnętrza na bazie złota i wazonów z kwiatami. Bogactwo ornamentów nawiązywało do baroku i romantyzmu. Zdjęcia wykonał duet Mert & Marcus.

Kampania Giambattista Valli x H&M - Chiara Ferragni w różanej sukience (fot. Mert & Marcus)

GIAMBATTISTA VALLI X H&M – DOSTĘPNOŚĆ KOLEKCJI

Kolekcja Giambattista Valli x H&M będzie dostępna w sprzedaży od 7 listopada 2019 roku w sklepach w Warszawie (przy ulicy Marszałkowskiej) i w Krakowie (Galeria Krakowska) oraz online.

POLECAMY: GIAMBATTISTA VALLI – PRZEDPREMIERA BAŚNIOWEJ KOLEKCJI JUŻ DZIŚ

W galerii zdjęć prezentujemy baśniowo-rockowy lookbook kolekcji Giambattista Valli x H&M.

video

TOP 10 FILMÓW MODOWYCH

tagi: Giambattista Valli | kolekcja | jesień zima 2019/20 | TRENDY | H&M |

podobne artykuły