PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
GIAMBATTISTA VALLI X H&M – PRZEDPREMIERA BAŚNIOWEJ KOLEKCJI JUŻ DZIŚ

GIAMBATTISTA VALLI X H&M – PRZEDPREMIERA BAŚNIOWEJ KOLEKCJI JUŻ DZIŚ

Romantyczna i subtelna wizja projektanta dla szwedzkiej sieciówki. 

Efekty kolaboracji Giambattisty Valli z H&M zobaczymy już 7 listopada 2019 w sklepach szwedzkiej sieciówki na całym świecie. A już dzisiaj do sprzedaży trafią pierwsze projekty z limitowanej kolekcji, zwiastujące całość. Będzie baśniowa, subtelna i romantyczna na bazie tiuli, czyli taka jaka od lat definiuje twórczość kreatora mody.

GIAMBATTISTA VALLI X H&M – GWIAZDY NA GALI AMFAR W CANNES

H&M, szwedzka sieciówka łączy siły z projektantem, słynącym z tworzenia baśniowych, tiulowych kreacji. Giambattista Valli jest przecież nazywany paryskim mistrzem sztuki, piękna i finezji. Pierwsze efekty współpracy widzieliśmy podczas gali amfAR w Cannes. To właśnie tam w lirycznych strojach na bazie delikatnych tkanin, takich jak tiul wystąpiły gwiazdy i muzy kreatora mody: Kendall Jenner, Bianca Brandolini, Ross Lynch, H.E.R. (Gabriella Wilson) oraz ambasadorka kolekcji, Chiara Ferragni. Włoska blogerka miała na sobie pudrowo-różową mini z trendem, zdobioną dekoltem V. Kendall Jenner, z kolei prezentowała się w spektakularnej, wielowarstwowej kreacji w odcieniu shocking pink, dekorowanej wstążką.

Giambattista Valli x H&M - gwiazdy w kreacjach z limitowanej kolekcji 

GIAMBATTISTA VALLI X H&M - PROJEKTANT O KOLABORACJI

„Jestem niesamowicie podekscytowany tą współpracą. Dzięki H&M będę mógł dotrzeć ze swoją wizją stylu i estetyki do jeszcze szerszego grona odbiorców. Chcę dzielić się swoją miłością do piękna, zapisać się w najpiękniejszych wspomnieniach i być częścią historii miłosnych fanów mody z całego świata” – powiedział Giambattista Valli.

 „Jesteśmy zachwyceni możliwością współpracy z Giambattistą Vallim. To niekwestionowany mistrz haute couture i wizjoner proporcji oraz sylwetek. Możliwość przedstawienia jego niepowtarzalnego stylu klientom H&M to dla nas spełnienie marzeń. Nie możemy się doczekać ich reakcji na tę piękną kolekcję” – powiedziała Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor z H&M.

GIAMBATTISTA VALLI X H&M – DOSTĘPNOŚĆ KOLEKCJI

Limitowana kolekcja przedpremierowa Giambattista Valli x H&M będzie dostępna od 25 maja 2019 w 12 wybranych sklepach H&M na całym świecie i na hm.com. To zwiastun tego, co przyniesie kolekcja główna, której debiut nastąpi już 7 listopada 2019 roku.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Giambattista Valli | kolekcja | premiera | TRENDY | H&M |

podobne artykuły