PL / EN
EASTPAK X AAPE - KLASYKA SKĄPANA W KAMUFLAŻU

EASTPAK X AAPE - KLASYKA SKĄPANA W KAMUFLAŻU

Eastpak połączył siły z japońskim pionierem streetwearu!

Eastpak we współpracy z AAPE by A Bathing Ape, stworzył trzy klasyczne projekty z kamuflażowym nadrukiem i graficznymi znakami. Wspólne logo wraz kultową ikoną „Moon Face” AAPE, połączyło marki wizją tworzenia stylowego streetwearu. Sprawdźcie szczegóły!

EASTPAK - KLASYKA GATUNKU

Eastpak od 1952 roku, tworzy torby i plecaki, które inspirują ludzi do bycia w ciągłym ruchu. Począwszy od producenta wojskowych plecaków i toreb dla armii amerykańskiej do wiodącej marki lifestyle'owej dla ludzi, którzy mieszkają, pracują i bawią się w mieście. Od 2000 roku, marka jest częścią portfolio fińskiego koncernu VF. Przywiązanie do jakości, które sprawiło, że Eastpak zyskał sławę nadal znajduje odzwierciedlenie w całym szeregu stylowych i funkcjonalnych plecaków, toreb na ramię, sprzętu podróżnego i akcesoriów. Marka kontynuuje swój rozwój wraz z fanami na całym świecie i pozostaje wierna swojemu motto Built to Resist.

AAPE BY A BATHING APE - JAPOŃSKI CASUAL

W AAPE kreatywne koncepcje są elementem codzienności. Wiosną i latem 2012 roku, opracowano nową linię AAPE by A Bathing Ape, aby utrwalać modny przekaz. Mając na uwadze rynek młodzieżowej mody męskiej, marka dąży do stworzenia prostej, lekkiej i modnej garderoby dla nowej generacji fashionistów. Dzięki uniwersalnym krojom, będącym popularnymi w każdym sezonie, wszystkie produkty są zaprojektowane tak, aby stały się casualowymi dodatkami. Logo z zaokrągloną twarzą małpy, jest młodszą wersją oryginalnej ,,Moon Face”. Jego monochromatyczna forma jest rozpoznawalna dzięki uderzająco prostej, ale jednoznacznie mocnej interpretacji, zwiastując markę, która z pewnością stanie się najbardziej poszukiwana wśród młodych fanów mody.

eastpakxaape1

Współpraca Eastpak x AAPE (fot. materiały prasowe)

POLECAMY: BALENCIAGA - JESIENNO-ZIMOWA KAMPANIA 2019/20 Z MIŁOŚCIĄ W TLE

EASTPAK X AAPE BY A BATHING APE - WSPÓŁPRACA

Spotkanie tych dwóch, kultowych marek zaowocowało innowacyjnymi projektami. W ich skład wchodzą trzy klasyczne dodatki: plecaki, nerki oraz torby podróżne - wszystkie dostępne zarówno w zielonych, jak i czarnych nadrukach kamuflażu. Na każdym elemencie zostały rozmieszczone motywy AAPE by A Bathing Ape oraz specjalnie stworzone wspólne logo obu marek.

AAPE PADDED

Pokryty kamuflującym wzorem plecak Padded Pak, prezentuje streetwearowy design i jest wyposażony w wyściełany rękaw na laptopa. Uzupełniony został wspólnym logo oraz hasłami AAPE by A Bathing Aape na górnym elemencie, uchwytach i pasach na ramię. Monochromatyczna czarna podszewka również posiada kontrastowe logo „Moon Face” wykonane metodą sitodruku. Plecak można również przekształcać - po odpięciu bocznej kieszeni, zamieni się w mini torbę.

eastpakaape

Eastpak x AAPE, plecak Padded Pak w zielonym kamuflażu - 499 zł (fot. materiały prasowe)

AAPE SPRINGER

AAPE Springer podnosi rangę klasycznej nerki Eastpak. Ikona „Moon Face” pojawia się w logo marki na przedniej części boom baga Springer. Przestronna, lecz kompaktowa nerka posiada górę Springera i regulowany pasek oznaczone logo AAPE by A Bathing Aape. Nerka posiada czarny zamek błyskawiczny z przodu i dyskretną kieszeń z tyłu.

nerkaaape

Eastpak x AAPE, nerka AAPE Springer w czarnym kamuflażu - 199 zł (fot. materiały prasowe)

AAPE TRANVERZ M

Dwukołowy bagaż w kamuflującym princie z dwoma komorami posiada wytłaczaną na gorąco podszewkę i kompresyjne pasy AAPE. Dwie kompaktowe kieszenie przednie można odłączyć od wszechstronnej konstrukcji, przekształcając je w mini torby na ramię. AAPE Tranverz M posiada na przodzie logo marki i metalową metkę bagażową.

eastpakxaape

Eastpak x AAPE, bagaż w kamuflującym princie Tranverz M - 949 zł (fot. materiały prasowe)

Kolekcja jest dostępna od 22 listopada w sklepie stacjonarnym Street Supply oraz online. Który model wybierzecie?

video

GUCCI JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: EASTPAK | AAPE by A Bathing Ape | kolekcja | jesień zima 2019 | TRENDY |

podobne artykuły